بازی اندروید

برنامه های بهزیستی استان تهران در ماه رمضان

برنامه های بهزیستی استان تهران در ماه رمضان

به گزارش بازی اندروید سرپرست بهزیستی استان تهران از توزیع بسته های معیشتی، بازدید از منازل نیازمندان و برگزاری گلریزان برای جمع آوری هدایای مردمی در ماه رمضان اطلاع داد.


سمانه زمانی در گفتگو با ایسنا، ضمن تشریح برنامه های تکریم و گرامیداشت ماه رمضان توسط بهزیستی در سطح استان تهران، تصریح کرد: حضور مسؤلان عالی رتبه کشور، یکی از مهم ترین برنامه های بهزیستی در تکریم و نکوداشت این ایام است که ریاست جمهور، آیت الله رئیسی در نخستین روز ماه مبارک رمضان با حضور در شیرخوارگاه شبیر در جنوب تهران نخستین روزه خویش را با حضور در کنار فرزندان سازمان در این مرکز افطار کرد؛ همینطور روسای قوای قضاییه و مجلس شورای اسلامی هم در ایام آینده با حضور در مراکز دیگر روزه های خویش را افطار خواهند کرد و به دیدار بخش های دیگری از جامعه هدف بهزیستی می روند.
زمانی اضافه کرد: مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همینطور ریاست سازمان بهزیستی و معاون وزیر هم در برنامه های مختلف بهزیستی استان تهران در ایام سپری شده از ماه مبارک رمضان حضور یافته و این حضور آنان تا آخر این ماه هم ادامه خواهد یافت.
وی ادامه داد: حضور مسؤلان در سرتاسر استان تهران در برنامه های افطاری کماکان ادامه دارد و مدیران عالی رتبه شهرستان های مختلف با حضور در مراکز بهزیستی در جمع فرزندان سازمان و دیگر اعضای جامعه هدف بهزیستی حضور یافته و مایه دلگرمی شده اند.
زمانی در ادامه به خیلی از خدمات سازمان بهزیستی که به مناسبت ماه رمضان توسط بخش های مختلف دولتی و خصوصی به صورت مجانی در این ماه انجام می شوند پرداخت و بیان نمود: نشست های مختلف آموزشی و مشاوره ای هم توسط بخش های مختلف تحت نظارت بهزیستی در این ماه برگزار می گردند.
سرپرست بهزیستی استان تهران از توزیع بسته های معیشتی و همینطور بازدید از منازل نیازمندان توسط مدیران عالی رتبه شهرستان ها هم اشاره نمود و اضافه کرد: در برنامه های مجزا نسبت به گلریزان برای جمع آوری هدایای مردم و خیران و همینطور تقدیر از خیرانی که طی سال قبل با سازمان بهزیستی در شهرستان ها همکاری داشته اند هم مبادرت خواهیم کرد.
به قول زمانی، برگزاری محافل مختلف انس با قرآن، برگزاری بازارچه خیریه و فروش آثار مددجویان تحت نظارت بهزیستی و همینطور اجرای برنامه های مختلفی چون جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) و عزاداری در لیالی قدر در مراکز بهزیستی در سرتاسر استان تهران از دیگر برنامه های بهزیستی به حساب می آید.
منبع:

1401/01/21
11:34:57
5.0 / 5
710
تگهای خبر: آموزش , خدمات , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید