بازی اندروید

مراقب کلاهبرداران باشید تامین اجتماعی کارت سلامت صادر نمی کند

مراقب کلاهبرداران باشید تامین اجتماعی کارت سلامت صادر نمی کند

بازی اندروید: هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد و یا نمایندگان شرکت هایی تحت عنوان همکار و یا نماینده سازمان تامین اجتماعی برای تقاضای وجه در قبال ارائه کارت هوشمند درمان، بیمه تکمیلی و هر خدمت بیمه ای و درمانی اساسا کلاهبرداری است و هم اکنون، صدور هیچ نوع کارتی با عنوان کارت سلامت و... در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار ندارد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، باوجود هشدارهای مکرر سازمان تامین اجتماعی و تاکید این سازمان در خصوص این که هیچ وقت تماسی از طرف این سازمان برای دریافت وجه در قبال خدماتی از قبیل ارائه کارت هوشمند درمان، کارت طلایی و... با بیمه شدگان و بازنشستگان صورت نمی گیرد، متاسفانه شاهد فریب تعدادی از بازنشستگان و بیمه شدگان توسط افراد کلاه بردار هستیم.

بیمه شدگان و بازنشستگان توجه داشته باشند که در مواردی کلاهبرداران بعد از دسترسی به برخی اطلاعات افراد از قبیل نام و نام خانوادگی، کد ملی، نشانی و شماره تلفن افراد و یا شعبه محل بیمه پردازی مبادرت به تماس و مراجعه می کنند و لازم است که عموم مردم و به ویژه بیمه شدگان و بازنشستگان به صرف مشاهده برخی اطلاعات و یا ظاهر موجه افراد فریب نخورند و در صورت مواجه با هر نوع درخواست مشکوک، بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

بار دیگر از بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی درخواست می شود، توجه داشته باشند که الکترونیکی شدن نسخه نویسی و حذف دفترچه های تامین اجتماعی به هیچ عنوان منجر به دریافت وجه از بیمه شدگان و بازنشستگان بمنظور ارائه کارت نخواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در صورت مواجهه با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افرادی برای دریافت وجه؛ موضوع را به پلیس و مراجع قضایی اطلاع دهند و برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت مشورت با مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی با شماره تلفن ۱۴۲۰ تماس بگیرند.
منبع:

1401/01/25
13:18:02
5.0 / 5
841
تگهای خبر: اطلاعات , خدمات , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید