بازی اندروید

امبر هرد مبتلا به اختلال حاد شخصیتی است

امبر هرد مبتلا به اختلال حاد شخصیتی است

به گزارش بازی اندروید یک متخصص روان پزشکی اعلام نمود بر مبنای یافته های مطالعه او، «امبر هرد» بازیگر آمریکایی و همسر سابق «جانی دپ» از اختلالات شخصیتی رنج می برد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، این متخصص خشونت خانگی که برای عرضه مدرک به دادگاه شکایت «جانی دپ» ضد همسر سابقش «امبر هرد» دعوت شده بود، شهادت داده است که بر مبنای ارزیابی های او، «امبر هرد» مبتلا به دو اختلال روانی شامل اختلال شخصیت مرزی و اختلال شخصیت هیستریونیک (نمایشی) است.
«شانون کوری» که بعنوان شاهد «جانی دپ» در دادگاه حاضر شده گفته است این تشخیص حاصل بررسی ارزیابی های روان شناختی قبلی «امبر هرد» علاوه بر معاینه مستقیم در دو نوبت و شرکت در آزمون پرسشنامه شخصیت چند مرحله ای مینه سوتا (MMPI) است.
وی همینطور گفت از مشخصه های اختلال شخصیت مرزی میتوان به شخصیتی ناپایدار، حساس به طرد شدن، با قابلیت خودگردانی کم و خشم زیاد نسبت به افراد کم قدرت، توجه طلبی و... خشم سرکوب شده ی اشاره نمود که می تواند یک دفعه به مرز انفجار برسد. هرکسی که تلاش می کند با چنین شخصیتی رابطه صمیمی برقرار کند، احتمالاً از بُت به زباله دان تبدیل می شود و افراد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی معمولاً در روابط خودد شریکی تهاجمی هستند و با استفاده از سیستم حقوقی تهدید به شکایت و ادعای سوءاستفاده خواهند کرد.
«امبر هرد» پیش از این مدعی شده بود در طول مدت سه ساله ازدواج با «جانی دپ» مورد سوء استفاده قرار می گرفته و حالا «جانی دپ» اعتقاد دارد این اتهامات ضربه بزرگی به حرفه او بعنوان یک بازیگر وارد کرده است و خواستار دریافت غرامت 50 میلیون دلاری شده است.
شکایت جدید «جانی دپ» به نامه سرگشاده ای اشاره دارد که «امبر هرد» ۳۵ ساله در سال ۲۰۱۹ در واشنگتن پست منتشر نمود و در آن نوشت که او به یک شخصیت عمومی نماینده آزار خانگی تبدیل گشته است. البته وی در این نوشته نامی از دپ یا جزئیات آن ذکر نکرده است، اما همینطور گفته او تمام خشم زنان که از آن صحبت می کنند را تجربه کرده است.
«جانی دپ» پیش از این شکایتی هم ضد روزنامه انگلیسی سان مطرح کرده بود که در مقاله ای او را فردی توصیف کرده بود که همسرش را کتک می زند و در نهایت قاضی حکم داد مطالب انتشار یافته در این گزارش تا حد زیادی درست بوده است و در جریان دادگاه «امبر هرد» عنوان نمود در چندین نوبت در رویارویی با «دپ» امنیت جانی نداشته است. بعد از شکست «جانی دپ» در این دادگاه اجازه برگزاری دادگاه تجدیدنظر هم به او داده نشد.
«جانی دپ» که یکی از ۱۰ بازیگر پردرآمد سینما به حساب می آید، بعد از حواشی چند سال گذشته نقش خویش را در سری فیلمهای «دزدان دریایی کارائیب» و «جانوران شگفت انگیز» از دست داده است و تمایل کمپانی هالیوودی برای همکاری با او کاسته شده است.

منبع:

1401/02/07
17:36:41
5.0 / 5
896
تگهای خبر: بازی , شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی اندروید