بازی اندروید

سینما و بورس تعامل می كنند؟

سینما و بورس تعامل می كنند؟

به گزارش بازی اندروید رئیس «اكت» (انجمن كارفرمایی تهیه كنندگان) از برگزاری جلسه ای برای تعامل دو جانبه میان سینما و بورس اطلاع داد.


فرشته طائرپور در گفتگویی کوتاه با ایسنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: چندی قبل به دعوت سازمان فرابورس-ایران، با هدف توسعه اقتصاد فرهنگ، نمایندگانی از صنوف تهیه کنندگی در جلسهای با کارشناسان سازمان مذکور شرکت کردیم تا شرایط مطلوب ورود سرمایه بازار بورس به صنعت سینما و راههای تعامل دوجانبه میان سینما و بازار رونق گرفته بورس را مورد بررسی قرار دهیم.
در این نشست که تحت عنوان «سینما و زیست اقتصادی جامعه» برگزار شد، ابتدا کارشناسان سازمان درباره ضرورت ارتقای سواد مالی افراد جامعه، احتیاج به تحلیل پیشینه فرهنگ اقتصادی جامعه و راه های تعامل دوسویه بازارسرمایه و جامعه هنری، مطالب و آمارهایی را عرضه کردند.
به گفته ی او؛ سپس تهیه کنندگان حاضر در جلسه، باتوجه به افزایش چشم گیر ورود نقدینگی به بازار سرمایه از جانب افرادی که دانش و تخصص کافی در فرآیند بازار بورس ندارند، درباره نیازها و قابلیت های دوسویه سینما و بورس، نظرات، تجربیات و پرسش های خودرا مطرح نمودند.
مقرر شد با ادامه ارتباط و همفکری بین سازمان بورس و تهیه کنندگان سینما، روش های عملیاتی جهت تحقق این تعامل مورد بررسی و شناسایی قرار گیرد.
تهیه کنندگان حاضر در جلسه(به ترتیب الفبا):
از صنف «اکت»، علی آشتیانی پور و فرشته طائرپور.
از صنف «انجمن تهیه کنندگان مستقل»، منیژه حکمت، مرتضی شایسته و سید غلامرضا موسوی.
از صنف «تهیه کننده-کارگردانان»، محمد احمدی و مهرداد فرید.
از صنف «جامعه صنفی تهیه کنندگان»، سیدجمال ساداتیان.
منبع:

1399/05/05
23:49:45
5.0 / 5
2003
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بازی اندروید