بازی اندروید

خزاعی به دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان حکم داد

خزاعی به دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان حکم داد

به گزارش بازی اندروید محمد خزاعی طی حکمی سیدمهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی را بعنوان دبیر سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان منصوب نمود.


«تلاش برای زمینه سازی جشنواره جهت ارتقاء کمی و کیفی تولیدات سینمای کودک و نوجوان، حفظ و ارتقاء جایگاه بین المللی جشنواره بعنوان یکی از جشنواره های مهم حوزه کودکان و نوجوانان و بررسی شرایط بهینه برگزاری جشنواره شامل سالانه یا دو سالانه بودن، شرایط برگزاری، شیوه و مکان برگزاری و... ناظر به صدمه شناسی ادوار گذشته از محورهای حکم دبیر دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان است.»
به گزارش بازی اندروید به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، متن کامل این حکم خطاب به سید مهدی جوادی به این شرح است:
"نظر به تعهد و دانش جنابعالی به سمت «دبیر سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان» منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و با توجه به برنامه های راهبردی سازمان سینمایی در این مسئولیت موفق باشید.
در برگزاری این جشنواره بعنوان بزرگترین رویداد فرهنگی کودکان و نوجوانان کشور و یکی از معتبرترین جشنواره های سینمایی در حوزه کودکان و نوجوانان توجه به نکات ذیل مورد انتظار است:
1- سرلوحه قرار دادن محورهای سه گانه « اخلاق، آگاهی و امید» بعنوان راهبرد مشترک همه جشنواره های سازمان سینمایی در راهبری این رویداد سینمایی 2- کوشش برای زمینه سازی جشنواره جهت ارتقاء کمی و کیفی تولیدات و غنای محتوایی سینمای کودک و نوجوان؛ 3- حفظ و ارتقاء جایگاه بین المللی جشنواره بعنوان یکی از جشنواره های مهم حوزه کودکان و نوجوانان؛ 4- بررسی شرایط بهینه برگزاری جشنواره شامل سالانه یا دو سالانه بودن، شرایط برگزاری، شیوه و مکان برگزاری و... ناظر به صدمه شناسی ادوار گذشته؛5- ضرورت چابک سازی ستاد جشنواره و اهتمام به صرفه جویی اقتصادی و اجتناب از هر گونه تشریفات زائد؛6- بهره گیری از همه ظرفیت های ملی و تمامی استان ها جهت ارتقاء و گستردگی جشنواره با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در مخاطبان کودک و نوجوان؛ 7- مشارکت گسترده اهالی سینمای کودک و نوجوان، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و متخصص این عرصه و فعالان حوزه کودک و نوجوان؛8- توجه ویژه به ظرفیت های استان ها به لحاظ زیرساخت، منابع و میزان مشارکت و تعامل در زمینه تولید و میزبانی و مشارکت در این رویداد مهم.
هماهنگی، همکاری و همراهی موسسات و معاونت های سازمان در برگزاری هر چه باشکوه تر جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان مورد نظر و حائز اهمیت می باشد. موفقیت جنابعالی و همکاران را از خداوند منان مسئلت دارم.»1401/04/08
11:34:39
5.0 / 5
755
تگهای خبر: تولید , جوانان , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بازی اندروید