بازی اندروید

برگزاری مراسمی برای نامگذاری خیابان علی سلیمانی

برگزاری مراسمی برای نامگذاری خیابان علی سلیمانی

به گزارش بازی اندروید، همسر علی سلیمانی اعلام نمود که نامگذاری خیابان «پشن» به نام این بازیگر در مراسمی ویژه صورت می گیرد.


به دنبال موافقت اعضای شورای شهر تهران با نامگذاری خیابان «پشن» به نام علی سلیمانی، سهیلا جوادی، همسر این بازیگر به ایسنا اظهار داشت که این مورد در جلسه اخیر شورای شهر تهران مصوب شده ولی پلاک کوبی در مراسمی ویژه رخ می دهد.
او افزود: انتخاب خیابانی به نام علی سلیمانی مدتی زمان بُرد و چند خیابان را پیشنهاد کردیم که در نهایت با نامگذاری خیابان «پشن» به نام ایشان، موافقت شد.
جوادی اضافه کرد: مقرر است این خیابان در مراسمی با حضور هنرمندان و مسؤلان شورای شهر به نام علی سیلمانی و در تاریخی نزدیک به سالروز درگذشت او نامگذاری شود.
این فعال تئاتری ضمن اشاره به سالروز درگذشت علی سلیمانی که مورخ ۲۱ مرداد است، اضافه کرد: خیلی پیگیر بودم که این اتفاق در سالروز فوت او رخ بدهد که متاسفانه نشد ولی امیدوارم در ایام پیش رو که از تاریخ درگذشت علی فاصله بسیاری ندارد، پلاک کوبی انجام بشود.
قابل ذکر است خیابان «پشن» در فاصله خیابان فلسطین جنوبی تا خیابان ولیعصر (عج) قرار گرفته و یکی از خیابان های نزدیک به مجموعه تئاتر شهر و خانه تئاتر است.
علی سلیمانی، بازیگر و کارگردان ۲۱ مرداد سال ۱۴۰۰ بر اثر مبتلا شدن به ویروس کرونا در ۵۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.
1402/05/27
00:06:01
5.0 / 5
278
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بازی اندروید