بازی اندروید
در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت

شریعتمداری: در روز رای اعتمادم استقرار سامانه شفافیت را وعده داده بودم

شریعتمداری: در روز رای اعتمادم استقرار سامانه شفافیت را وعده داده بودم

وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در روز رای اعتماد در مجلس وعده كرده بودم كه سامانه شفافیت در مجموعه فعالیتهای اقتصادی و خدماتی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی به صورت كامل مستقر خواهد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت خاطرنشان کرد: یک مرتبه در حضور ریاست محترم جمهوری از ۶ سامانه دیگر در حوزه فعالیتهای بهزیستی، تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری رونمایی کردیم.
وی ادامه داد: امروز در سایت اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان دسترسی خیلی از اطلاعات مورد نیاز مردم همچون دریافت کنندگان تسهیلات که به صورت یارانه دار به افراد در حوزه اشتغال پرداخت می شود و هم کلیه کسانی که با فعالیت های اقتصادی وزارتخانه ارتباط دارند فراهم گردید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: همینطور از ۶ سامانه فراگیر BI که یک سامانه هوشمند فعالیت های اجرایی در مجموعه صندوقهای بازنشستگی کشوری است رونمایی گردید.
شریعتمداری اظهار داشت: مجموعا ستاد و سازمانهای وزارتخانه دارای ۳۲ سامانه اصلی و چند زیر سامانه است که به صورت داشبوردهای مدیریتی، یکپارچگی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وزارتخانه قرار می دهند و مدیران را در ادامه مسیر راهنمایی می کنند.
منبع:

1399/05/26
14:15:46
5.0 / 5
2157
تگهای خبر: اطلاعات , خدمات , سایت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید