بازی اندروید
عیسی زاده:

اگر امارات و اسرائیل و همه جهان دست به دست هم بدهند خلأیی در مقاومت ایجاد نخواهد شد

اگر امارات و اسرائیل و همه جهان دست به دست هم بدهند خلأیی در مقاومت ایجاد نخواهد شد

رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینكه آمریكا بداند دیگر ۲۸ مرداد تمام شده است، اظهار نمود: اگر امارات و اسرائیل دست به دست هم بدهند و همه جهان هم دست به دست هم باشند هیچ خلأیی در مقاومت و روحیه ملت ایران ایجاد نخواهد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: حضرت آقا خطاب به مجلس یازدهم فرمودند در دهه پیشرفت و عدالت نمره مطلوبی در باب عدالت به دست نیاوردیم. ما باید مردم را عائله خود بدانیم. این ملت و این کشور را عائله خود بدانیم و به صدمه های اجتماعی در سطح کشور به صورت جدی نگاه نماییم. اگر این صدمه در داخل خانواده ما بود به آن چگونه نگاه می کردیم؟ باید به این مورد در جامعه حساس بوده و به فکر علاج باشیم.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری همینطور فرمودند که خجالت و شرمندگی نظام از بیکاری جوانان، از خجالت جوانی در خانه بیشتر است. این را بدانید وقتی به فکر جوانی بیکار می افتم شرمنده می شوم.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: در مورد مسائل معیشتی طبقات ضعیف و کم درآمد به مبحث سکونت ۲۱ میلیون نفر در محله های ناکارآمد شهری و شرایط غیرقابل کتمان کودکان کار خیابانی توجه گردد. ضعف ها و ناهماهنگی ها ما را گرفتار مشکل کرده و برنامه ها پاسخگو نبوده و این ها مزیدی بر علت شده که حوزه اجتماعی کشور کارآمدی لازم را نداشته باشد. اگر به خوبی در این عرصه ها فکر کرده بودیم حالا شاهد این وضعیت نبودیم چون که مقام معظم رهبری فرمودند حالا ۲۰ سال عقب هستیم به دور از گرایش ها، مذهب و نگاه سیاسی، اگر ایران را دوست دارید و وجدان دارید در این حوزه تلاش کنید.
نماینده مردم میاندوآب خاطرنشان کرد: طبق آمار بانک اطلاعات ایرانی ها حدودا پنج میلیون نفر در سه دهک پایین کشور فاقد چتر حمایتی بیمه تأمین اجتماعی هستند. دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر پیران جامعه هستند. با عنایت به این روند رو به رشد جامعه و جمعیت بالای ۶۰ سال افزایش امید به زندگی و ناکارآمدی و فراگیر نبودن برنامه های رفاهی و تأمین اجتماعی برای سالمندان در آینده بحرانی جدی ایجاد خواهد نمود.
وی افزود: کشور نیازمند یک مدیریت اجتماعی هوشمند مبتنی بر شواهد و نگاه به آینده برای حفظ عزتمندی مردم است. اخطار می دهم که غفلت بیشتر از این در حوزه اجتماعی تبعات جبران ناپذیری خواهد داشت. هیچ تصمیمی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و عمرانی نباید بدون پیوست اجتماعی و فرهنگی باشد چون که در غیر این صورت شاهد اتفاقی مانند هفت تپه خواهیم بود. کمیسیون ها و تصمیمات آنها باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشند. حالا در حوزه نظام اداری و استخدامی باید دقت کنیم تمامی سیستم های اداری امروز درگیر هستند و همه روز عزیزان ما در مقابل مجلس تجمع می کنند. باید دقت کنیم که عزت این مردان و زنان غیرتمند ایران در مقابل مجلس پایمال می شود و هیچ خبری از ما نیست.
عیسی زاده عنوان کرد: اگر برای جوانان کاری پیدا نمی کنید اجازه ندهید که دولت و کارخانه های بزرگ به سادگی باعث اخراج افراد شوند. چرا باید با ملت عزتمند ایران این گونه رفتار شود که برای پیدا کردن نان خالی و تأمین معیشتی روزانه زندگی دست به همه کار بزنند. رئیس جمهور باید در مقابل نمایندگان ملت حاضر شود و نسبت به این مشکلات پاسخگو باشد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در انتها با اشاره به اینکه آمریکا بداند دیگر ۲۸ مرداد گذشته و اگر امارات و اسرائیل دست به دست هم بدهند و همه جهان هم دست به دست هم باشند هیچ خلأیی در مقاومت و روحیه ملت ایران ایجاد نخواهد شد، شعار مرگ بر آمریکا مرگ سر داد که در ادامه دیگر نمایندگان هم به دعوت وی لبیک گفته و آنها هم بر سیاست های خصمانه آمریکا و رژیم صهیونیستی شعر مرگ سر دادند.
منبع:

1399/05/29
13:45:15
5.0 / 5
2035
تگهای خبر: اطلاعات , جوانان , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بازی اندروید