بازی اندروید

فعالیت ۴۰۰۰ مركز نیكوكاری در كشور

فعالیت ۴۰۰۰ مركز نیكوكاری در كشور

به گزارش بازی اندروید رئیس كمیته امداد با اشاره به فعالیت 4000 مركز نیكوكاری در كشور اظهار داشت: پیش بینی می شود تعداد این مراكز تا آخر سال به 8000 مركز افزایش یابد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت زهرا(س) در حوزه علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: هم اکنون مراکز نیکوکاری به ۳۰ درصد از افراد تحت حمایت کمیته امداد در سراسر کشور خدمات حمایتی ارائه می دهند.
وی بابیان اینکه این مراکز نیکوکاری در امتداد مردمی کردن امدادرسانی به جامعه هدف و با محوریت مساجد در محلات فعال گردیده است، اضافه کرد: در این مراکز کمک های مردمی و همین طور صدقات با کمک هیات امنای مساجد جمع آوری و بین نیازمندان هر محله و خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی توزیع می شود.
رئیس کمیته امداد با اشاره به راه اندازی مرکز نیکوکاری حوزه علمیه استان چهارمحال و بختیاری بعنوان یک اقدام ابتکاری افزود: در این مرکز خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده های تحت پشتیبانی از سوی طلبه ها و مشاوران حوزه علمیه ارائه می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بختیاری با اعلان اینکه مددکاری بانوان در این نهاد در امتداد یک تحول بنیادی اجرا می شود، اظهار داشت: حدود ۶۰ درصد خانواده های تحت حمایت کمیته امداد زنان سرپرست خانوار هستند که با راه اندازی این مرکز، خدمات مشاوره با بهترین کیفیت در اختیار آنها قرار می گیرد.
منبع:

1399/06/15
14:45:39
5.0 / 5
1824
تگهای خبر: خدمات , كیفیت , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بازی اندروید