بازی اندروید

واریز وام ضروری بازنشستگان كشوری تا عصر امروز

واریز وام ضروری بازنشستگان كشوری تا عصر امروز

معان توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی كشوری از پرداخت وام ضروری نوبت ششم بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه، اول مهرماه) اطلاع داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، فتح الله شعبانی اظهار داشت: با هماهنگی بانک عامل نوبت ششم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به مبلغ ۱۰ میلیون تومان تا عصرامروز (سه شنبه اول مهرماه ۹۹) به حساب مشمولان واریز می شود.

وی اظهار داشت: در این نوبت بیشتر از ۲۴ هزار نفر وام ۱۰ میلیونی دریافت می کنند.


جزئیات پرداخت وام به بازنشستگان

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری هم از واریز وام های ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان ظرف اطلاع داد و اظهار داشت: از آبانماه ثبت نام برای پرداخت وام به بازنشستگان شروع می شود.

محمود مرتضایی فرد با اشاره به پرداخت جزئیات وام به بازنشستگان کشور، اظهار نمود: این وام از ۷ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزوده شده و امروز به افرادی که قبلاً ثبت نام کرده و اولویت بندی آنها مشخص شده است، پرداخت می نماییم.

وی ادامه داد: تمام بازنشستگانی که ثبت نام کرده و قبلاً وام دریافت نکرده اند یا وام های دریافتی آنها تسویه شده است، می توانند برای دریافت وام ثبت نام کنند؛ ضمن اینکه افرادی که مشکل جسمی یا بیماری های خاص دارند، کمک بیشتری دریافت می کنند.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به چگونگی پرداخت وام، تصریح کرد: اقساط وام به صورت سه ساله با سود ۴ درصد است و بازنشسته متقاضی می تواند برای دریافت وام درخواست خویش را در سامانه این سازمان زمان ثبت کند.

مرتضایی فرد افزود: بعد از ثبت نام، پرداخت وام مشخص شده و به حساب این فرد واریز می شود؛ضمن اینکه برای ثبت نام وام احتیاج به رجوع حضوری نیست و همه کارهای مربوطه از راه سایت این صندوق انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه به صورت میانگین در سال ۳۵۰ هزار فقره وام پرداخت می نماییم، اضافه کرد: بخش زیادی از این وام ها، وام های ۱۰ میلیون تومانی است.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام پرداخت وام به بازنشستگان از آبان ماه سالجاری هم اطلاع داد و اظهار داشت: بازنشستگان می توانند برای ثبت نام به سایت این صندوق رجوع کنند و برپایه زمان ثبت نام و توافق با بانک وام پرداخت می شود؛ ضمن اینکه در پرداخت وام اصل بر قرعه کشی است؛ البته تلاش می نماییم افرادی که دریافتی کمتری دارند یا دارای بیماری های خاص هستند در اولویت قرار گیرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مرتضایی فرد درباره چگونگی رسیدگی به شکایات بازنشستگان در مورد پرداخت وام، اظهار داشت: اگر بازنشسته ای برای دریافت وام گرفتار مشکل شد می تواند در استان تهران به اداره کل فرهنگی صندوق بازنشستگی و در استان ها هم به مدیریت صندوق استان رجوع کنند.
منبع:

1399/07/01
15:02:00
5.0 / 5
1599
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بازی اندروید