بازی اندروید

كارگردان بیست و سه نفر زندگی شهید نادر مهدوی را سریال می كند

كارگردان بیست و سه نفر زندگی شهید نادر مهدوی را سریال می كند

سریالی با محوریت دلاوری های شهید نادر مهدوی توسط مهدی جعفری ـ كارگردان «بیست و سه نفر» ـ در مركز سیمافیلم تولید می شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از سیمافیلم، مهدی شفیعی، تهیه کننده سریال ضمن اعلام خبر بالا اظهار داشت: تحقیق و پژوهش این سریال با رفتن به منابع مکتوب و همینطور گردآوری اسناد تصویری از شجاعت های نادر مهدوی و یارانش در رویارویی با نیروهای آمریکایی و همینطور دفاع از حریم آبی کشور توسط دلاورمردان نیروی دریایی از مدت ها پیش شروع شده و توسط مریم امینی به انجام رسیده است.
او درباره نگارش این سریال اضافه کرد: داریوش مختاری که نویسندگی سریال های گوناگونی را برعهده داشته است، نویسندگی این سریال را برعهده دارد و امیدوارم همزمان با پیشرفت متن بتوانیم اقدامات خویش را در جهت تولید این اثر به شکل موثرتری آغاز نماییم.
شفیعی درباره کارگردانی سریال هم اظهار نمود: به جهت اینکه بتوانیم همزمان با نگارش به هماهنگی های لازم در متن و اجرا برسیم، مهدی جعفری کارگردان فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» کارگردانی این سریال را به عهده خواهد داشت و از الان در کنار تیم نگارش است.
ازاین رو گزارش، این سریال برپایه رویارویی با زیاده خواهی های آمریکا در خلیج فارس توسط دلاورمردان نیروی دریایی سپاه و ارتش با محوریت شهید نادر مهدوی و همرزمانش در مرکز سیمافیلم تولید می شود.
شهید نادر مهدوی فرمانده ناوگروه دریایی ذوالفقار، وابسته به منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. وی ۱۶ مهرماه ۱۳۶۶ در جریان درگیری چندین ساعته با ناوها و هلی کوپترهای آمریکایی به شهادت رسید. نادر مهدوی یک فروند هلی کوپتر سوپرکبرا ارتش آمریکا را سرنگون کرد.




منبع:

1399/07/17
13:22:07
5.0 / 5
1608
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید