بازی اندروید

نامه ای به رئیس جمهور برای تصویب و ابلاغ تعرفه های روانشناسی

نامه ای به رئیس جمهور برای تصویب و ابلاغ تعرفه های روانشناسی

به گزارش بازی اندروید رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور در نامه ای به رئیس جمهور، به علت شرایط حاد كرونا و نیاز مردم به خدمات روانشناسی و مشاوره، خواهان تصویب و ابلاغ تعرفه های روان شناسی و مشاوره در كمیسیون اقتصاد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، در متن این نامه که رونوشتی از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته، آمده است: برپایه بند (۴) ماده (۳) قانون تشکیل سازمان نظام روان شناسی و مشاوره یکی از وظایف شورای مرکزی سازمان مذکور «پیشنهاد تعیین یا تجدیدنظر در تعرفه های خدمات روان شناسی و مشاوره به هیأت دولت جهت تصویب» است. پارسال تعرفه های سال ۹۸ طی نامه ای خدمت معاون اول جهت تصویب در هیأت دولت تقدیم شد.
در ادامه نامه آمده است: بعد از جلسات کارشناسی مختلف و نهایتاً چون به پایان سال ۹۸ منتهی شد، مقرر شد، مصوبه شورای مرکزی جهت تعرفه های خدمات روان شناسی و مشاوره برای سال ۹۹ پیشنهاد شود که طی نامه ای در اردیبهشت سال جاری خدمت معاون اول ارسال شد که با دستور ایشان و پیگیری مستمر در کمیسیون فرعی، تعرفه های خدمات روان شناسی و مشاوره تصویب و به کمیسیون اصلی اقتصاد ارسال شد.
محمد حاتمی در ادامه این نامه اظهار کرده است: در کمیسیون اقتصاد با پیشنهاد احدی از اعضاء بررسی تعرفه ها متوقف و به کمیسیون اجتماعی احاله ش؛ علیرغم پیگیری های مستمر تابحال پاسخی دریافت نشده است و با عنایت به نیاز مبرم مردم به استفاده از خدمات روان شناسی و مشاوره در دوران کرونا از طرفی عدم اعلام تعرفه ها با وجود گذشت ۷ ماه از سالجاری باعث دریافت مبالغ خارج از ضابطه از مردم شده که اعتراضاتی به دنبال داشته است.
وی در پایان با اشاره به شرایط حاد ناشی از بحران کرونا و نیاز مبرم مردم به خدمات روان شناسی و مشاوره خواهان دستور رئیس جمهور برای تصویب و ابلاغ تعرفه های روان شناسی و مشاوره در کمیسیون اقتصاد شده است.
منبع:

1399/07/18
10:47:12
5.0 / 5
1719
تگهای خبر: خدمات , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بازی اندروید