بازی اندروید
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

حضرت آقا لب تر كنند میلیون ها نفر جان خویش را در راه نظام می دهند

حضرت آقا لب تر كنند میلیون ها نفر جان خویش را در راه نظام می دهند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی را برای مردم اظهار داشت که یکی از عوامل سقوط این خاندان، فساد حاکم بر این دربار بود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی در مراسم آغاز همزمان سه هزار میلیارد تومان پروژه های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در سرتاسر کشور، با بیان تسلیت ایام فاطمیه، اظهار نمود: می دانم دل ارادتمندان و عاشقان خاندان از شرایط موجود و ویروس منحوس و محدودیت های بوجود آمده به درد آمده است. پیش از این در اربعین هشتاد کیلومتر را با پای پیاده طی می کردند و دلشان به سلام بر امام حسین خوش بود. این عشق ابدی است و همین مایه سعادت ماست.
وی اضافه کرد: پیامبر اسلام فرمودند دو رکن اساسی و سنگین به شما می دهم و شما را ترک می کنم؛ یکی کتاب خدا و دیگری عترت و خاندان خودم، راز موفقیت ما در کشور هم در همین دو مورد است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی افزود: شخصی از امام صادق (ع) سوال کرد راز و علت اینکه پیامبر به فاطمه (س) عنایت ویژه ای داشت و در بین فرزندان به فاطمه (س) بیشتر از همه عنایت داشت، چیست؟ امام صادق (ع) فرمودند که دلیل این محبت بی حساب پیامبر این است که فاطمه تنها فرزند ایشان بود که بعد از به رسالت رسیدن پیامبر به دنیا آمدند، اما باقی فرزندان در زمان کفر به دنیا آمدند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با تبریک فرا رسیدن دهه فجر، اظهار داشت: رضاخان بیشتر از ۴۵۰۰ روستا را به زور گرفت. امام کاری کرد کارستان و این کار شوخی نبود. مسئولین فرهنگی ما چه آن هایی که صاحب ترییون هستند، چه آن هایی که بالای منبر می روند و چه آن هایی که در دانشگاه ها، مدارس و حوزه های علمیه فعال می باشند در ارتباط با اطلاع رسانی این موارد آنطور که باید کوتاهی کردند. باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی را برای مردم اظهار داشت که یکی از عوامل سقوط این خاندان فساد حاکم بر این دربار بود.
وی اظهار داشت: ۱۳ سال یک بهایی در این کشور نخست وزیر بود و چه جنایت هایی که انجام دادند، عوامل گوناگونی در سقوط آنها موثر بود که همچون آنها فساد بود. آنها مملکت را فروختند. در کتابی که شاه تحت عنوان "پاسخ به تاریخ" نوشته است می گوید زمانی که ژنرال هایزر وارد ایران شد، من خبر نداشتم. علتش این بود که آمریکایی ها برای حضور در کشور نیازی به گذرنامه و ویزا نداشتند، همانند کشور خودشان بود. وضعیت ما در زمان شاه چنین بود.
رییس دفتر مقام معظم رهبری افزود: حالا هم دشمنان برای مذاکره کردن التماس می کنند، رهبری پیش از این قضایا گفتند نه مذاکره می نماییم و نه جنگی واقع خواهد شد و الان هم همین اتفاق افتاد، ترامپ جنایتکار تا آخرین لحظه دست از دشمنی بر نداشت و قاتل شهید بزرگوار شهید سلیمانی بود و اعتراف کرد. خداوند هم چنان کرد که در سالگرد این شهید بزرگوار او هم ساقط شد.
وی خاطرنشان کرد: "جان بولتون" مشاور عالی ترامپ گفته بود جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد انقلاب خویش را نخواهد دید. در حالیکه چهلمین سالگرد انقلاب هم با تمام توطئه اینها آمد. ذره ای و لحظه ای اینها از هر توطئه ای ضد این نظام مقدس کوتاه نیامدند. ۱۵۰۰ تحریم در پرونده خود دارند، حتی بنده را هم تحریم کرده اند. افتخار می نماییم الحمدلله که شیطان دشمن ماست.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی همینطور اظهار داشت: اینها جنگ تحمیلی راه انداختند و در استان های مرزی بخصوص ایلام چه ها که نکردند. در ایلام هر روز مردم را بمباران می کردند و چه میزان مردم ایلام شهید دادند. از این جهت بود که حضرت آقا بعد از انتصاب به رهبری برای نخستین سفر استانی خود ایلام را انتخاب کردند و به برکت این سفر مبارک کارهای بزرگی نظیر ساخت فرودگاه در ایلام انجام شد.
رییس دفتر مقام معظم رهبری افزود: راز و رمز این موفقیت ها در اتحاد مردم و ارتباط آنها با رهبری عالی قدر است. مردم به دنبال رهبر خود بودند و هستند و خواهند بود. حضرت آقا لب تر کنند هزاران بلکه میلیون ها نفر حاضرند جان خویش را در راه این نظام بدهند.
وی خطاب به مسئولین بنیاد مستضعفان سفارش کرد: شما عزیزانی که در نهاد مقدس بنیاد مستضعفان که در جهت خدمت به محرومان است مشعول به فعالیت هستید بدانید این افتخار بزرگی است و همیشه تا ابد در این سمت باقی نخواهید ماند، این امانتی است که خدا به شما داده و خدا شما را در معرض امتحان قرار داده است که روزی ان امانت را از دست شما خواهد گرفت. تلاش کنید صندوق پس انداز اعمال خیر و روز آخرت خویش را هرچه می توایند پر کنید.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در انتها اضافه کرد: با خدمتی به یک خانواده فقیر و لبخند رضایتی که جاری می کنید به قول امیر المومنین دریاهای آتش را بر خود حرام کرده اید. این روش اسلام است. امنیت حال حاضر مدیون زحمات طاقت فرسای نیروهای مسلح ما است. تا می توانید از این فرصت سلامتی و امنیتی که دارید استفاده کنید و برای ذخیره آخرت خود کاری انجام دهید که در روز مبادا گره گشای شما خواهد بود.1399/11/10
14:53:28
0.0 / 5
1227
تگهای خبر: سلامتی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی اندروید