بازی اندروید

رادیو نمایش برای جشنواره های فجر برنامه دارد

رادیو نمایش برای جشنواره های فجر برنامه دارد

به گزارش بازی اندروید اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، ویژه برنامه ها و نمایش های این شبکه رادیویی در دهه فجر را اعلام نمود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی رادیونمایش، «رادیوروزگار»، «راوی»، «نمای نقره ای»، «امروز تئاتر» و «ویژه برنامه رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر» عناوین برنامه هایی هستند که در روزهای دهه فجر از شبکه رادیویی نمایش پخش می شوند.
همین طور سریال های رادیویی «ریشه ها می مانند»، «سمفونی شهر» و «اسماعیل» نیز به سفارش شبکه های رادیویی ایران و جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده اند که همزمان از رادیو نمایش نیز پخش می شوند.
ساعت پخش و جزئیات برنامه ها و سریال های رادیویی ویژه ایام فجر به شرح زیر است:
«رادیو روزگار» به تهیه کنندگی و گویندگی اسماعیل باستانی در این روزها ساعت ۱۰ بامداد از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود که به گفتگو با هنرمندان پیشکسوت درباره پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد. همین طور این برنامه در روز ۲۲ بهمن ماه، به تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی و با گویندگی تعدادی از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به روی آنتن خواهد رفت.
«رادیو روزگار» علاوه بر رادیو نمایش از سایت این شبکه رادیویی نیز پخش می شود و در رادیو نما، تصاویر آن در هر لحظه به روز می شود.
«راوی» به تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی و روایت و گویندگی لیلا علاقمند در گفتگو با مستندسازان به معرفی و پخش بخش هایی از فیلم های مستند با موضوع دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد و تا پانزدهم بهمن ماه ساعت ۲۱: ۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.
ویژه برنامه زنده «نمای نقره ای» به تهیه کنندگی و نویسندگی اسماعیل باستانی و با کارشناسی و اجرای محمدرضا مقدسیان از ۱۲ تا ۲۱ بهمن ماه به اخبار و رویدادهای جشنواره سی و نهم فیلم فجر می پردازد.
«امروز تئاتر» به تهیه کنندگی علی بهرامی و اجرا کارشناسی ایوب آقاخانی از یازدهم تا نوزدهم بهمن ماه از ساعت ۲۰ تا ۲۱ به صورت زنده از تئاتر شهر به روی آنتن رادیو نمایش می رود که به پوشش اخبار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر می پردازد. این برنامه همین طور در روز بیستم بهمن ماه، اختتامیه این جشنواره را پوشش خواهد داد.

«ویژه برنامه رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر» نیز از روز یازدهم بهمن به صورت زنده از خانه تئاتر به پوشش اخبار این دوره از رادیو تئاتر جشنواره فجر می پردازد که تهیه کنندگی آنرا علی بهرامی بر عهده دارد و فرزام رنجبر گوینده آنست.
سریال رادیویی «ریشه ها می مانند» در پنج قسمت و به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. جواد پیشگر نویسنده و کارگردان این مجموعه رادیویی است و داستان آن درباره رنج ها و شادی های مبارزات و مقاومت مردم ترکمن در ایران زمین است.
این سریال رادیویی از یازدهم تا پانزدهم بهمن ماه ساعت ۲۳: ۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲: ۳۰ به روی آنتن رادیو ایران می رود.
سریال رادیویی «سمفونی شهر» به کارگردانی میرطاهر مظلومی و نویسندگی مانی مستان و پوریا موسوی درباره سرود انقلابی ایران ایران ایران با اجرای رضا رویگری خواننده این اثر وهنرمند پیشکسوت ایرانی درعرصه تئاتر، سینما، تلویزیون است.
این مجموعه رادیویی به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از هجدهم بهمن ماه، ساعت ۲۳: ۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲: ۳۰ به روی آنتن رادیو ایران می رود.
سریال رادیویی «اسماعیل» که به سفارش رادیو جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و از رادیو نمایش نیز پخش می شود را امیرحسین فردی نوشته و جواد پیشگر آنرا تنظیم رادیویی و کارگردانی کرده است، «اسماعیل» داستان شخصی را روایت می کند که با پیوستن به گروه های انقلابی، حقیقت واقعی خویش را درمی یابد. این سریال رادیویی از هجدهم بهمن ماه ساعت ۸: ۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲: ۰۰ بامدادان به روی آنتن رادیو جوان می رود.
منبع:

1399/11/11
22:06:38
0.0 / 5
1063
تگهای خبر: تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بازی اندروید