بازی اندروید

یاد شهید تقی زارع در سومین روز جشنواره تئاتر فجر

یاد شهید تقی زارع در سومین روز جشنواره تئاتر فجر

یاد شهید تقی زارع شهید مدافع سلامت در اجراهای سومین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر گرامی داشته شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، شهید تقی زارع از کارکنان خدماتی شاغل در بیمارستان بقیه الله بود که بر اثر بیماری کرونا به درجه شهادت رسید. اجراهای سومین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به این شهید گرانقدر تقدیم شد.


در چهارمین روز «تئاتر فجر 39» چه آثاری اجرا می شوند؟
امروز سه شنبه 14 بهمن ماه و همزمان با چهارمین روز برگزاری سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر نمایش هایی در بخش های صحنه ای، خیابانی و دیگرگونه ها اجرا می شوند.
امروز سه شنبه 14 بهمن همزمان با روز چهارم این رویداد، تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تئاتر مولوی و تماشاخانه ایرانشهر میزبان چهارمین روز از اجراهای صحنه ای آثار این دوره از جشنواره خواهند بود.
* اجراهای صحنه ای
«تالار وحدت» تا اختتام برگزاری جشنواره سی ونهم از ساعت 18: 30 میزبان اجرای نمایش «سرباز» به کارگردانی حسین پارسایی خواهد بود.
در مجموعه «تئاتر شهر» هم تالار اصلی در تمام روزهای برگزاری جشنواره از ساعت 18 میزبان اجرای نمایش «گرگاس ها یا روزبخیرآقای وزیر» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی خواهد بود.
«آژاکس» به کارگردانی فاتح بادپروا امروز ساعت 17 در تالار چارسو اجرا می شود. تالار سایه در ساعت 15 میزبان اجرای نمایش «سلول ها با ما می رقصند» به کارگردانی محمد سرنی زاده خواهد بود و «پات» به کارگردانی اصغر خلیلی هم در ساعت 17 در تالار قشقایی روی صحنه می رود.
در «تئاتر مولوی» و در ساعت 15 نمایش «پینوکیو» به کارگردانی اوشان محمودی اجرا می شود.
تماشاخانه «ایرانشهر» هم در دو سالن «دکتر ناظرزاده» و «استاد سمندریان» میزبان آثار این دوره از جشنواره است. امروز در سالن ناظرزاده اثری اجرا نمی گردد. ساعت 19 هم نمایش «اتول سورون» به کارگردانی شهروز دل افکار در سالن سمندریان روی صحنه می رود.
* نمایش های خیابانی
امروز سه شنبه 14 بهمن ماه و در بخش نمایش های خیابانی و دیگرگونه ها، از ساعت 15: 30 تا 18: 30 در محوطه مقابل تالار وحدت به ترتیب نمایش های «اوراقچی»، «آل و نال»، «سارگلین»، «سردار و حرم» و «پیله انقلاب» اجرا می شود.
در محوطه آب نمای بازار بزرگ «ایران مال» هم در دو نوبت 18: 30 و 19 دو نمایش «اوراقچی» و «آل و نال» اجرا خواهد شد.
«ایوان انتظار» مترو میدان ولیعصر(عج) هم امروز در ساعت 11 میزبان اجرای نمایش «پیله انقلاب» و بعد از آن در ساعت 11: 30 میزبان نمایش «سردار و حرم» خواهد بود.
نمایش «ترور در اوین» به کارگردانی مجید امینی امروز و فردا در دو نوبت 10 و 14 در آمفی تئاتر زندان اوین اجرا می شود.
* دیگرگونه ها
نمایش «دموکراسی سفارشی» به کارگردانی میلاد جباری مولانا هم در بخش «دیگرگونه ها» در ساعت 18: 30 در باغ موزه قصر اجرا می شود. اجرای این نمایش تا 19 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
نمایش «میکرومکبث» به کارگردانی حسین دریس هم در بخش «دیگرگونه ها» در ساعت 18 در تئاتر محراب اجرا می شود. اجرای این نمایش تا 15 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
نمایش «آنتروپی» به کارگردانی زهرا رفیعی در این بخش از ساعت 16 در فضای مجازی اجرا می شود. اجرای این نمایش تا 19 بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «حیاط ناتمام خانه ورنوسفادرانی» به کارگردانی رضا سعیدی در دو نوبت 16: 30 و 18 در خانه بهار اجرا می شود.
نمایش «پانزده ثانیه» به کارگردانی پویان محمودی از امروز از ساعت 17 در آدرس خیابان شهید باهنر، نرسیده به میدان قدس، بن بست نخعی پلاک یک اجرا می شود. این اجرا تا تاریخ 17 بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «است» به کارگردانی جعفر حجازی از ساعت 13 امروز از مبدأ خیابان خارک اجرای خودرا شروع می کند. این اجرا تا 18 بهمن ادامه خواهد داشت.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه تا20 بهمن در حال برگزاری است.
1399/11/14
12:04:44
0.0 / 5
1159
تگهای خبر: خدمات , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید