بازی اندروید

برنامه كارگاه های المپیاد فیلمسازی نوجوانان در اسفند

برنامه كارگاه های المپیاد فیلمسازی نوجوانان در اسفند

پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در اسفند 99 با برگزاری هفت جلسه رایگان آموزش فیلمسازی با حضور چهار مدرس میزبان هنرجویان نوجوان خواهد بود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، حافظ آهی، نواب محمودی، حامد سلیمانزاده و فریبرز آهنین در آخرین ماه از سال جاری با نوجوانان علاقمند به فیلمسازی در کارگاه های آموزشی المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران گفت و گو خواهند کرد.
حافظ آهی در کارگاه «آشنایی با سینما» ۳ اسفند، نواب محمودی در کارگاه «شناخت فیلم کوتاه» ۶ اسفند، حامد سلیمانزاده در کارگاه «آشنایی با ایده پردازی برای فیلم کوتاه» روزهای ۱۰ و ۱۳ اسفند و فریبرز آهنین در کارگاه «آشنایی با فیلمنامه کوتاه» در ایام ۱۷، ۲۰ و ۲۴ اسفند ۹۹ تجربه های خودرا به هنرجویان پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران بوسیله لایو اینستاگرام المپیاد با شناسه کاربری @olym.film.fe منتقل خواهند کرد. این کارگاه ها همین طور بر صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir بارگذاری خواهد شد.
بهره گیری از این کارگاه ها که به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می شود، برای عموم آزاد و رایگان است و اخبار و جزئیات مربوط به این رویداد در سایت www.iycs.ir و صفحه های اینستاگرام نام برده اطلاع رسانی می شود.1399/12/01
13:49:08
0.0 / 5
1284
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید