بازی اندروید

جشن خودكفایی ۵۰۰۰ مددجوی كمیته امداد آذربایجان شرقی انجام شد

جشن خودكفایی ۵۰۰۰ مددجوی كمیته امداد آذربایجان شرقی انجام شد

آذربایجان شرقی جشن خودکفایی ۵۰۰۰ مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور رئیس کمیته امداد اجرا شد.


سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد، در این جشن با تبریک میلاد امیرالمؤمنین علی (ع) اظهار داشت: همزمان با این روز با سعادت، پویش «ایران مهربان» با هدف پشتیبانی از ایتام نیازمند در سرتاسر کشور شروع می شود.
وی با بیان اینکه نیازمندان ولی نعمتان ما هستند، افزود: شان و فلسفه وجودی کمیته امداد خدمت توام با کرامت به این خانواده ها است و در این حوزه اجازه نداریم منتی بر شخصی وارد نماییم.
وی از ایجاد ۲۱۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان از آغاز سالجاری اطلاع داد و تصریح کرد: کارهای بزرگی در حوزه اشتغال خانواده های تحت حمایت انجام شده و از مسؤلان کمیته امداد آذربایجان شرقی بعنوان دستگاه برتر اشتغال در استان، قدردانی می کنم.
بختیاری با بیان اینکه آذربایجان شرقی بیشتر از سهم تعیین شده خود در حوزه اشتغال زایی فعالیت داشته است، تصریح کرد: سال ۹۸ کمیته امداد آذربایجان شرقی ۹۸۴۰ شغل ایجاد کرد که این رقم در ۱۰ ماهه سال جاری به ۱۱ هزار و ۱۰۰ شغل برای مددجویان رسیده است.
وی ضمن اشاره به این که اشتغال، مسکن و ایجاد فرهنگ خودباوری سه رکن اساسی توانمندسازی در کمیته امداد است، اظهار داشت: ایجاد درآمد باثبات اصل اساسی در ایجاد اشتغال است که باید منجر به خودکفایی مددجویان شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان، وی ثبت جهانی فرش تولیدی مددجویان کمیته امداد در سازمان جهانی مالکیت معنوی را افتخار بزرگی برای کمیته امداد دانست و اضافه کرد: تولیدات مددجویان قابلیت عرضه در بازارهای جهانی را دارد و در این حوزه باید در حوزه بازاریابی و معرفی این محصولات اقدامات بیشتری صورت گیرد.1399/12/07
23:41:20
0.0 / 5
1314
تگهای خبر: تولید , دستگاه , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بازی اندروید