بازی اندروید

دستاورد پویش پازل همدلی در یكسالگی كووید ۱۹

دستاورد پویش پازل همدلی در یكسالگی كووید ۱۹

به گزارش بازی اندروید معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور ضمن اشاره به دستاوردهای پویش پازل همدلی اظهار نمود: دستاوردهایی که این پویش داشت فروش ۶۰۰ هزار قطعه پازل بود که هر قطعه ۱۰ هزار تومان ارزش داشت. همینطور کوله پشتی و بسته های نوشت افزار به ۶۰ هزار دانش آموز تحویل گردید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، یزدان مهر در آئین اختتامیه پازل همدلی با اشاره به اینکه این پازل یک پازل منحصر به فرد و در نوع خود بی سابقه بود، اظهار نمود: ما سال قبل در چارچوب پویش همدلی باز هم کمک نوشت افزار داشتیم اما این پازل به صورت متمایزی بود. شفافیت در جذب و مصرف مشارکت ها، امکان بهره مندی از مشارکتهای خرد و کلان، همکاری شبکه گسترده ای از هنرمندان و ورزشکاران متعهد، امکان تعیین محل مصرف مشارکتها توسط خیر گرانقدر و یک همکاری همه جانبه و جهاد خوبی بین شرکتهای خصوصی و سازمان دولتی و موسسات خیریه شکل گرفت به طوریکه ما نقش نظارتی و سیاستگذاری داشتیم و شرکای اجتماعی در سطح میدان بودند و کار به خوبی انجام شد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: یک محصول با کیفیت و استاندارد به دانش آموزان تحویل گردید. از روشهای نوین جلب مشارکتهای مردمی استفاده شد.
یزدان مهر ضمن اشاره به دستاوردهای این پویش اظهار نمود: دستاوردهایی که این پویش داشت فروش ۶۰۰ هزار قطعه پازل بود که هر قطعه ۱۰ هزار تومان ارزش داشت. کوله پشتی و بسته های نوشت افزار به ۶۰ هزار دانش آموز تحویل گردید. جمع آوری مشارکتهای مردمی حدود ۶ میلیاردتومان بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از مرداد ماه سال ۹۹ نخستین جلسات را با انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار و موسسه خیریه نیک گامان داشتیم. خوشبختانه ۱۹ بهمن، آخر ارسال بسته ها شکل گرفت و طی ۲۳ روز کاری مدت جمع آوری مشارکتهای مردمی انجام و عملیاتی شد.
به نقل از ایشان، نقطه قوت این پازل این بود که حدود ۱۴ هزار و ۹۰۱ خیر گرانقدر در این پویش شرکت کردند.
یزدان مهر در ادامه به نمودار قطعات پازل خریداری شده برای هر استان اشاره و بیان نمود: استان خراسان رضوی ۷۲ هزار قطعه و استان های البرز و سیستان و بلوچستان و خوزستان در رده های بعدی بالاترین خرید را داشتند.
وی افزود: از حیث تعداد خیرین، استان خوزستان ۲۰۶۰ نفر خیر در این پازل شرکت کردند و استان های سیستان و بلوچستان و اصفهان در رده های بعدی بودند. کمترین استان ۱۱۴ نفر خیر بوده که در این پازل شرکت کرده اند.
معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی اضافه کرد: حداقل مشارکت هر خیر ۱۰ هزار تومان و حداکثر مشارکت هر خیر ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.1399/12/12
21:21:22
0.0 / 5
1225
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید