بازی اندروید

تعیین شعب تامین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها

تعیین شعب تامین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها

بازی اندروید: با ابلاغ دستور اداری از طرف مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و بمنظور تسهیل امور بیمه ای رسانه ها، شعب اختصاصی جهت تمرکز پرونده ها و ارائه خدمات به کارفرمایان مذکور تعیین شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، در راستای رضایتمندی شرکای اجتماعی، پاسخ گویی و ارتقای خدمت به مشتریان و بمنظور ایجاد وحدت رویه و تسهیل در انجام امور بیمه ای حوزه مطبوعات و رسانه های مکتوب و برخط (روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، مجلات، پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و...) که در زمینه خدمات نشر، چاپ و توزیع، درج آگهی، تولید و نشر خبر در مطبوعات و انتشارات با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند، دستور اداری برای تسهیل امور بیمه ای این گروه از بیمه شدگان از طرف مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، صادر و ابلاغ گردید.
بر این اساس، در صورت تمایل انجمن یا تشکل صنفی حوزه مطبوعات و رسانه مستقر در محدوده عملکرد آن اداره کل، یکی از شعب تابعه بعنوان شعبه اختصاصی، برای تمرکز پرونده ها و ارائه خدمات به کارفرمایان مذکور تعیین و اعلام گردد. بر این اساس، شعب ۱۸ و ۲۷ تهران به ترتیب در محدوده عملکرد ادارات کل غرب و شرق تهران بزرگ بعنوان شعب اختصاصی شهر تهران تعیین شده است.
گفتنی است، واحدهای اجرائی مکلفند با دریافت درخواست کتبی کارفرمایان کارهای یاد شده در خصوص انتقال پرونده مطالباتی کارگاه، با رعایت کلیه ضوابط و مقررات مربوطه با قید فوریت نسبت به انتقال پرونده به شعبه اختصاصی تعیین شده اقدام نمایند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همین طور بازرسی کارگاهی از حوزه مطبوعات و رسانه در صورت اعلام برنامه زمانی فعالیت از طرف کارفرما، متناسب با آن و ماهیت شغلی بیمه شدگان صورت می پذیرد.
منبع:

1400/01/09
14:11:43
5.0 / 5
1211
تگهای خبر: تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی اندروید