بازی اندروید

پیشبینی توزیع 25 میلیون وعده غذای گرم میان نیازمندان

پیشبینی توزیع 25 میلیون وعده غذای گرم میان نیازمندان

به گزارش بازی اندروید رئیس ستاد مرکزی ˮاطعام مهدویˮ ضمن اشاره به اینکه در طول ماه رمضان گذشته ۱۲ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد، اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، پیشبینی می نماییم امسال این تعداد به ۲۵ میلیون وعده غذای گرم برسد و همینطور مشارکت ۳۰۰ هزار نیروی داوطلب و جهادی را در طرح ˮاطعام مهدویˮ شاهد باشیم.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، اولین آشپزخانه طرح تغذیه مهدوی و افطاری ساده در استان تهران در مراسمی افتتاح شد. مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی تغذیه مهدوی در این مراسم با اشاره به اینکه سال قبل ۱۷۰۰ آشپزخانه در طرح تغذیه مهدوی با حضور ۱۱۰ هزار نیروی داوطلب مشارکت کردند، اظهار داشت: امیدواریم در ماه مبارک رمضان سال جاری تعداد مراکز تغذیه مهدوی و افطاری ساده به سه هزار مرکز برسد.
وی ضمن اشاره به اینکه در طول ماه رمضان گذشته ۱۲ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد، اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، پیشبینی می نماییم امسال این تعداد به ۲۵ میلیون وعده غذای گرم برسد و همینطور مشارکت ۳۰۰ هزار نیروی داوطلب و جهادی را در طرح تغذیه مهدوی شاهد باشیم.
باجلان با تکیه بر اینکه تمام مراکز تغذیه مهدوی رعایت پروتکلهای بهداشتی را در اولویت برنامه های خود قرار داده اند، افزود: با عنایت به شیوع موج چهارم کرونا در کشور، کمک به هموطنان صدمه دیده از این ویروس منحوس مورد تاکید کمیته امداد است و بدین منظور از هموطنان نیکوکار دعوت می نماییم پرشورتر از سال قبل در طرح تغذیه مهدوی و افطاری ساده مشارکت کنند.
رئیس ستاد مرکزی تغذیه مهدوی ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاههای مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل، تصریح کرد: مردم نیکوکار ایران اسلامی می توانند برای عرضه کمک های خود به اقشار نیازمند و صدمه دیده از کرونا از راه شمارگیری کد دستوری #۱۴* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام نمایند.
وی اظهار نمود: همینطور پایگاه ها و مراکز کمیته امداد در سرتاسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.
منبع:

1400/01/26
11:58:43
5.0 / 5
1140
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بازی اندروید