بازی اندروید

حضور شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش ضروری شد

حضور شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش ضروری شد

بازی اندروید: از طرف رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، بخشنامه «ضرورت حضور شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش»، به ادارات کل آموزش وپرورش استانها ابلاغ گردید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، بمنظور فراهم کردن زمینه حضور فعال و منظم شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش، بخشنامه «ضرورت حضور شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش»، از طرف رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، به ادارات کل آموزش وپرورش استانها ابلاغ گردید.
در این بخشنامه آمده است: هدف از قانون تشکیل شورای آموزش وپرورش، مصوب ۲۶ دی ماه ۱۳۷۲، «تحقق مشارکت و نظارت مردمی در امر آموزش وپرورش» و «بهره گیری از کلیه منابع و امکانات باهدف تسهیل در برنامه ریزی و کارهای آموزش وپرورش»، است.
بر طبق این بخشنامه، شهرداران از اعضای شورای آموزش وپرورش بوده و حضور منظم آنان در جلسات در سطح استانها می تواند در تحقق مشارکت ملی در تعلیم و تربیت و همچون در مورد راه اندازی و توسعه اماکن آموزش وپرورش، کمک زیادی کند؛ پس لازم است مدیران کل ادارات آموزش وپرورش استانی مقدمات حضور منظم شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش را فراهم آورند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، بر این اساس، ارائه گزارش عملکرد از فعالیت شهرداران در جلسات شورای آموزش وپرورش، از شاخص ­های ارزیابی سالانه شهرداران در سراسر کشور، شمرده می شود.
منبع:

1400/03/25
22:17:56
5.0 / 5
1094
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید