بازی اندروید

ساز مخالف برخی نمایندگان برای دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان

ساز مخالف برخی نمایندگان برای دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش بازی اندروید رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی با تکیه بر این که استقلال سازمان تأمین اجتماعی و پایداری منابع خط قرمز ماست اظهار داشت: پرداخت دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی باید طبق یک برنامه مشخص و مدون صورت بگیرد تا سازمان تأمین اجتماعی بتواند از این منابع مالی استفاده و به تعهداتش عمل کند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، علی اصغر بیات در سلسله نشست های رویای تأمین اجتماعی فراگیر که با مبحث «آینده نگاری منابع مالی تأمین اجتماعی» برگزار شد با اشاره به اینکه تأمین منابع مالی یک چالش برای سازمان تأمین اجتماعی است که زنگ خطر آن از سالهای گذشته به صدا در آمده است اظهار داشت: بارها اعلام نموده ایم که منابع سازمان حق الناس و بین نسلی است.
وی ادامه داد: پرداخت دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی باید طبق یک برنامه مشخص و مدون صورت بگیرد تا سازمان تأمین اجتماعی بتواند از این منابع مالی استفاده و به تعهداتش عمل کند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه بیمارستان های تأمین اجتماعی درگیر بیماری کرونا هستند و یک بیمار که رجوع کند خدمات خوبی دریافت می کند اظهار داشت: تأمین اجتماعی تعهد درمان، پرداخت مستمری، بیمه بیکاری و غیره را دارد و همانطور که انتظار داریم تأمین اجتماعی آنها را انجام دهد، از آن سو انتظار داریم دولت و مجلس هم سازمان تأمین اجتماعی را ببینند.
بیات با تکیه بر این که استقلال سازمان تأمین اجتماعی و پایداری منابع خط قرمز ماست اظهار داشت: پس از ۱۲ سال دوندگی، متناسب سازی از منابع خود سازمان اجرا شد با عنایت به انتشار کرونا کمی با بدشانسی رو به رو شدیم و منابع سازمان از محل حق بیمه ها کاهش پیدا کرد، با این وجود متناسب سازی حقوق انجام شد و پرداخت حقوق یک روز به تاخیر نیفتاده است.
وی ضمن اشاره به لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان که در مجلس در دست بررسی می باشد اظهار نمود: درباره این لایحه نگرانی هایی وجود دارد. برخی نمایندگان در مجلس دارند ساز مخالف می زنند و دست اندازی می کنند. برخی نمایندگان باید تفکر خودشان را تغییر دهند.
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: بازنشستگان ما مظلوم و شریف هستند و انتظار دارند در مجلس و دولت دیده شوند. لایحه دائمی شدن، ۱۱ میلیون بازنشسته را دربرمی گیرد. نامه ای به رئیس مجلس نوشته و دغدغه هایمان را در اینباره بیان کرده ام.
منبع:

1400/05/14
11:08:28
5.0 / 5
1042
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید