بازی اندروید

ارسال ۱۰ هزار کیت تشخیص فوری کرونا و ۲۰۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی به مناطق کم برخوردار

ارسال ۱۰ هزار کیت تشخیص فوری کرونا و ۲۰۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی به مناطق کم برخوردار

مدیر عامل بنیاد احسان ستاد اجرائی فرمان امام از اعزام 10 هزار بسته کیت تشخیص فوری کرونا به همراه 200 هزار بسته معیشتی و بهداشتی به مناطق کم برخوردار آگاهی داد.به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا سعید سلیمانی اظهار نمود: با دستور ریاست ستاد اجرائی در خصوص اقدامات مقابله با پیک جدید کرونا ۱۰ هزار کیت تشخیص فوری به مناطق محروم خصوصاً استانهای بوشهر و هرمزگان ارسال شد. این اقدام تا رفع پیک کرونا بصورت مستمر ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر لزوم دسترسی محرومان به این اقلام اظهار داشت: کیت تشخیصی و دیگر اقلام بهداشتی کاملا بصورت رایگان توزیع خواهد شد.

سلیمانی در توضیح خدمات درمانی بنیاد احسان اظهار داشت: هم اکنون در هفت نقطه بیمارستان سیار احسان مستقر شده و خدمات بستری و رمدیسیورتراپی ارائه می دهد که بیمارستان زهدان، هرمزگان و حاشیه تهران همچون این نقاط است.

مدیر عامل بنیاد احسان اضافه کرد: امروز در ادامه مرحله ششم رزمایش احسان و همدلی ۲۰۰ هزار بسته معیشتی و ۲۰۰ هزار بسته بهداشتی به مناطق لطمه دیده از ویروس کرونا ارسال شد.

سلیمانی همین طور با بیان کارهای گروههای جهادی اظهار داشت: در پیک های قبلی در ۳۰۰ نقطه کشور با تجهیز گروههای جهادی همکار مراکز غربالگری و تشخیص فوری کرونا افتتاح شد و به شناسایی افراد دارای علایم مشکوک بیماری پرداخت که این روند ادامه پیدا خواهدنمود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، در بحران اخیر کرونا سامانه ۴۰۳۰ بنیاد احسان نیز با پاسخگویی روزانه ۱۵۰ هزار تماس اهتمام بر رفع نیاز بیماران و جلوگیری از مراجعه به مراکز درمانی را دارد.

منبع:

1400/05/23
11:10:46
5.0 / 5
1008
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بازی اندروید