بازی اندروید

شروع یک کمدی سیاه بازی در تهران

شروع یک کمدی سیاه بازی در تهران

بازی اندروید: نمایش ˮرختشورشاهˮ به کارگردانی علی یدالهی از امروز 20 آبان اجرای خودرا در سالن جعفر والی مجموعه تئاتر محراب آغاز می کند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، این نمایش کمدی سیاه بازی که کاری از گروه تئاتر دژاوو است، در ساعت 19 روی صحنه خواهد رفت.
رختشورشاه نوشته بابک لطفی خواجه پاشا است که توسط فرهاد نقدعلی بازنویسی شده و طراحی و کارگردانی آنرا علی یدالهی برعهده دارد.
این نمایش که ترکیبی از نمایش سیاه بازی و مجلس زنانه، در شیوه های نمایش تئاتر کمدی ایرانی است، به روز پیش از تاج گذاری احمدشاه میپردازد. انسی معزالدوله می خواهد با احمدشاه ازدواج کند اما شاه فرار می کند و به رختشورخانه کاخ پناه می برد و در آنجا مخفی می شود که خود زمینه ساز ماجراهای دیدنی دیگری است.
در رختشورشاه، علی بیک محمدی پیش پرده خوانی می کند. استاد جواد انصافی با همراهی هنرمندانی همچون نگار مقدسی، کاظم برزگر، آزیتا نوری وفا، مجتبی گوهرخای، آرزو کریمی زند، سمانه ابن علی، شقایق بهرامی و الناز میرزا نقش های این نمایش را برعهده دارند.
طراحی لباس و حرکت این نمایش را نوید فرح مرزی، طراحی صحنه را علی یدالهی، موسیقی را علی جباری، طراحی نور را اکبر شجاعی بر عهده دارند.
نقاشی صحنه توسط ناصر عزیزی انجام شده و اختر تاجیک عکاس این پروژه نمایشی است. طراحی پوستر و اقلام تبلیغاتی را نیز علی یدالهی انجام داده است.
در گروه کارگردانی نمایش رختشورشاه پرهام محبیان دستیار کارگردان، فهیمه کرمی منشی صحنه، زهرا شایان فر روابط عمومی، بردیا یدالهی مدیر صحنه هستند.
ساخت دکور توسط جواد مرآتی انجام شده و اجرای موسیقی زنده نیز توسط گروه نوازندگان شامل کمانچه علی جباری، تار میثم ابراهیمی و تنبک پریا زندی انجام می شود.
نمایش رختشورشاه هر روز غیر از شنبه ها در سالن استاد جعفر والی مجموعه تئاتر محراب، ساعت 19 روی صحنه است و علاقه مندان می توانند بوسیله سایت تیوال نسبت به خرید بلیط این نمایش اقدام نمایند.

منبع:

1400/08/20
16:59:47
5.0 / 5
1408
تگهای خبر: بازی , پوست , تبلیغات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بازی اندروید