بازی اندروید

شناسایی و تامین نیازهای خانوارهای محروم روستایی و مرزی ۳ استان

شناسایی و تامین نیازهای خانوارهای محروم روستایی و مرزی ۳ استان

بازی اندروید: با حمایت ستاد اجرائی فرمان امام و مشارکت نیروی زمینی سپاه، رزمایش ˮسرزمین احسانˮ با هدف شناسایی و تامین نیازهای مناطق مرزی کشور شروع شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، معاون اجتماعی بنیاد احسان با بیان این خبر اضافه کرد: این رزمایش در روستاها و مناطق کم برخوردار مرزی سه استان کردستان، کرمانشاه و هرمزگان اجرا می شود و طی آن خدماتی همچون آبرسانی، اهدای بسته های معیشتی، خدمات درمانی و پزشکی و توزیع وسایل گرمایشی به مردم ارائه می شود.
محسن جهانی درباب مناطق مرزی شناسایی شده اظهار داشت: تا کنون ۱۲ منطقه مرزی و بیش از ۱ میلیون خانواده در استانهای کرمانشاه، کردستان و هرمزگان شناسایی شده اند که هدف اقدامات حمایتی این رزمایش قرار میگیرند.

وی ادامه داد: باتوجه به شرایط مختلف و نیازهای متفاوت مردم در این مناطق با شناسایی نیازهای هر منطقه اقدامات حمایتی همچون تامین آب آشامیدنی، اقدامات درمانی و معیشتی با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران صورت گرفته و می گیرد.
.
معاون بنیاد احسان افزود: در نخستین گام، با اختصاص اعتبار ۱ میلیارد تومان، ۲ هزار بسته بهداشتی، ۷ هزار بسته تحصیلی، ۲ هزار بسته معیشتی، ۵۰۰ منبع آب و ۳۰۰ کیسه آرد درمناطق مرزی استان هرمزگان توزیع شد.
وی اشاره کرد: تا آخر سال این رزمایش در دو استان کرمانشاه و کردستان نیز اجرا خواهد شد.1400/09/25
10:57:32
5.0 / 5
981
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بازی اندروید