بازی اندروید

واریز بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه

واریز بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه

بازی اندروید: اولین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه لحظاتی پیش (سه شنبه 30 آذرماه) به مناسبت شب یلدا به حساب متصل به هنرکارت اعضای صندوق اعتباری هنر واریز شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، پیرو اعلام قبلی سید مجید پوراحمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، مبلغ این واریزی برای هنرمندان دارای نشان درجه یک عضو صندوق ۳ میلیون تومان و برای سایر اعضا یک میلیون است که به حساب متصل به هنرکارت اعضا واریز شد.
براین اساس، تمامی اعضای تایید شده صندوق اعتباری هنر که دارای حساب هنرکارت هستند مشمول دریافت این کمک هزینه( به مناسبت شب یلدا) هستند.
همین طور متقاضیان جدید که از دی سال ۱۳۹۹ تا ۱۵ دی ۱۴۰۰ نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام در سایت صندوق اقدام و بعد از بررسی مدارک کد عضویت دریافت نمایند نیز از بسته حمایتی برخوردار خواهند شد.
اعضای جدید بعد از دریافت کد عضویت تا ۳۰ دی ۱۴۰۰ فرصت دارند در سامانه هنرکارت ثبت نام نمایند.
صندوق اعتباری هنر در روزهای همه گیری کرونا پشتیبانی از اعضای تحت پوشش را اولویت نخست قرار داد. براین اساس با ارائه تسهیلات و ارائه بسته های حمایتی تلاش نمود اندکی از خسارت های وارده به حوزه فرهنگ و هنر را جبران نماید.
بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در دو بخش بلاعوض و تسهیلات تعریف شده است.
در بخش بلاعوض شامل پرداخت و واریز یک میلیون تومان به مناسبت شب یلدا، یک ونیم میلیون بعنوان عیدی و یک میلیون و یکصد هزار تومان به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در اردیبهشت سال آتی اجرا می گردد.
همین طور بسته حمایتی هنرمندان دارای نشان درجه یک در مرحله نخست به مبلغ ۳میلیون تومان است که امروز به حساب هنرکارت این عزیزان واریز شد. همین طور مبلغ ۵میلیون تومان بعنوان عیدی و به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) ۴میلیون تومان به این عزیزان تقدیم خواهد شد.
بخش دوم بسته حمایتی به تسهیلات بدون بهره در طرح های مختلف «یادمان»، «شمیم» و «جوانه» اختصاص دارد.
در طرح یادمان تسهیلات ضروری و معیشتی (بدون بهره با کارمزد ۲ درصد) به اعضای واجد شرایط به میزان ۸ تا ۱۵ میلیون تومان با دو سفته بانکی پرداخت خواهد شد.
در طرح شمیم و جوانه پرداخت ۳۰ میلیون وام(بدون بهره با کارمزد ۲ درصد) همراه با ۵ میلیون بلاعوض به اعضایی که از مهر سال جاری تا اختتام اسفند ۱۴۰۱ ازدواج نمایند یا صاحب فرزند شوند اعطا خواهد شد.

1400/10/01
11:40:36
5.0 / 5
1033
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بازی اندروید