بازی اندروید

مدیرکل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور انتخاب شد

مدیرکل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور انتخاب شد

رئیس سازمان بهزیستی کشور در حکمی «احسان جعفری» را به سمت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور منصوب نمود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، در متن حکم صادره علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جنابعالی به باعث این حکم بعنوان «مدیرکل روابط عمومی و امور بین‏ الملل سازمان بهزیستی کشور» منصوب می گردید.
با توجه به نقش موثر و مهم نظام ارتباطات در سطوح داخلی و بین المللی در پیشبرد مأموریت ها و تحقق اهداف پیش رو بخصوص در حوزه جلوگیری از بروز و شیوع معلولیت ها و آسیب‏های اجتماعی، آموزش مهارت‏های زندگی به گروههای مختلف جامعه، توانمندسازی افراد دارای معلولیت، هدایت افکار و نیات خیرین و نیکوکاران به سمت نیازهای روز آحاد مردم، معرفی توان یابان نخبه و موفق زیر پوشش و کمک به تغییر نگاه و نگرش حاکم بر جامعه، انتظار دارم با استفاده از ظرفیت‏ها و امکانات درون و برون سازمانی موجبات تحقق اهداف سازمان را مبتنی بر اولویت های ذیل فراهم نمایید:
۱- برنامه ریزی های مبتنی بر تحول و نوگرایی در فرآیندهای اطلاع‏رسانی بمنظور شفافیت و پاسخگویی در مقابل افکار عمومی جامعه.
۲- استفاده شایسته از ابزارهای نوین ارتباط جمعی جهت افزایش ضریب نفوذ خدمات و معرفی دستاوردهای سازمان، تقویت تعاملات اجتماعی و توسعه مشارکت های بین المللی به منظور شناسایی فرصت ها و پتانسیل های همکاری و تبادل دانش و تجارب و امکان سنجی انجام پروژه های مشترک در قالب قوانین و ضوابط جاری.
۳- تحرک بخشی به حوزه های مختلف روابط عمومی، تلاش در جهت تقویت و پویایی، هماهنگی و هم‏افزایی با سازمان ها و نهادهای مرتبط بمنظور تقویت نگاههای مبتنی بر مسئولیت اجتماعی، جلب مشارکت و حمایت نهادها و شرکای اجتماعی.
۴- مدیریت ارتباط با رسانه ها و خبرنگاران، بهره گیری از قابلیت رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری برای تبیین اهداف و سیاست ها و انعکاس عملکرد سازمان.
۵- رصد، پایش، نظارت و تحلیل مستمر اخبار، گزارش ها، اظهار نظرها و محتواهای منتشره در رسانه ها و تهیه، تدوین و انتشار اخبار، بیانیه ها، اطلاعیه ها و پاسخگویی بموقع و تأثیرگذار به اخبار نادرست، شبهات و فضاهای رسانه ای و جریان سازی خبری بوجود آمده.
۶- انجام پروژه های افکار سنجی درون و برون سازمانی به منظور بررسی و تحلیل دیدگاه مخاطبان و شناسایی مسایل و مشکلات برای انعکاس به مسئولین سازمان. توفیقات روز افزون جنابعالی را از خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسألت می‏نمایم.»
منبع:

1400/10/09
13:43:34
5.0 / 5
1119
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید