بازی اندروید

واکنش وزارت ورزش و جوانان به حواشی جلسه با بلاگرها

واکنش وزارت ورزش و جوانان به حواشی جلسه با بلاگرها

به گزارش بازی اندروید روز گذشته ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان فعال در عرصه های مختلف در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان منتشر گردید که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت، به صورتی که بعضی کاربران فضای مجازی از آن بعنوان «دور همی زنانه» یاد کردند؛ بعد از این واکنش ها، وزارت ورزش و جوانان با انتشار اطلاعیه ای، جلسه مذکور را «جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج» عنوان می کند که تنها به منظور «ترویج امر ازدواج در فضای مجازی» تشکیل شده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به دنبال حواشی به وجود آمده جلسه روز گذشته مجمع ملی خیرین ازدواج با برخی از بلاگرها که از آنها با عنوان «بلاگر جوان» یاد کرده، اطلاعیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است: به دنبال حواشی به وجود آمده جلسه روز گذشته مجمع ملی خیرین ازدواج با برخی از بلاگرهای جوان، به اطلاع عموم می رساند، مجمع ملی خیرین ازدواج برای تبلیغ و ترویج ازدواج آسان جوانان و همینطور تهیه جهیزیه زوجین نیازمند با خیلی از اقشار و گروه ها ارتباط برقرار کرده و در تدارک جشن بزرگی برای ازدواج صدها زوج جوان در انتهای سال جاری است که برای تبلیغات این امر نشستی با بلاگرهای جوان جهت هماهنگی این مورد و ترویج امر ازدواج در فضای مجازی برگزار کرده است.

در ادامه تاکید شده است: این نشست صرفاً به دلیل فقدان مکان مناسبی برای برگزاری جلسات مجمع ملی خیرین ازدواج در سالن جلسات ساختمان شماره ۲ برگزار شده و این مجمع از سال ها قبل جلساتشان را در سالن های وزارت ورزش و جوانان برگزار می کردند.
در انتها بیانیه مذکور هم نوشته شده که "یامین پور" معاون امور جوانان در این جلسه حضور نداشته و اخبار انتشار یافته در این خصوص کذب است.


یامین پور: از قهرمان المپیک گرفته تا شل حجاب و کارتن خواب، گفتگو کرده ام

به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، وحید یامین پور هم در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: « اگر مجمع خیرین ازدواج تونسته آدمهای متفاوتی رو که هیچگاه صدای ما بهشون نمی رسه جمع کنه و درباره ازدواج باهاشون حرف بزنه، دمشون گرم.»
ایشان در ادامه نوشته است: «این جلسه رو نبودم و از جزئیات آگاه نیستم ولی اعتراف می کنم در همین مدت از آخوند تا شل حجاب و از قهرمان المپیک تا کارتن خواب رو دعوت و باهاشون گفتگو کردم.»


1400/10/22
22:42:17
5.0 / 5
1105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بازی اندروید