بازی اندروید

آغاز اکران فیلمهای کوتاه چهارراه از ۲۹ دیماه

آغاز اکران فیلمهای کوتاه چهارراه از ۲۹ دیماه

به گزارش بازی اندروید اکران بسته فیلم کوتاه «چهارراه» از ۲۹دی ماه با نمایش در چارسو و سینماهویزه مشهد در سینماهای «هنروتجربه» شروع می شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی هنروتجربه؛ چهار فیلم کوتاه «هفته شانزدهم»، «تاژبازی»، «نام مرده» و «گوسفندان ما را خواهند بلعید» در قالب بسته فیلم کوتاه «چهارراه» از روز دوشنبه ۲۷ دی ماه اکران خودرا در سینماهای این موسسه آغاز می کنند.
*فیلم کوتاه «هفته شانزدهم» به کارگردانی هاشم جهرمی و تهیه کنندگی پویان صادقی تولید شده است.
در خلاصه داستان این فیلم کوتاه ۲۵ دقیقه ای آمده است: «محیا زنی جوان و حامله با تهدید جانی همسر بدهکارش برای نجات زندگی خود و همسرش از شرایط خطیر مالی تصمیم به انجام نقشه ای می گیرد. اما برای عملی کردن نقشه‌ی خود مسیری تاریک را برمی گزیند.»
مهرنوش ستّاری، حمیدرضا نوروزی، دنیا جهانمنش، میثم فخرایی، امیر زمستانی، بهاره ودادی، مهدی مرادی و مریم بی رنگ همچون بازیگران «هفته شانزدهم» هستند.
*فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی مهائی داستان دلقکی را روایت می کند که در شهربازی کوچکی در ایران، سیبل توپ ها قرار می گیرد. او برای استخدام وکیل و گرفتن حق حضانت دخترش در دادگاه، نیاز به حقوقش دارد، اما صاحب غرفه شهربازی از دادن پول طفره می رود.
تاژبازی در لغت به مفهوم خیمه شب بازی است و داستان انسان هایی را نمایش می دهد که مانند عروسک هایی به نخ کشیده شده، بازیچه دست آدم هایی هستند که در طبقه اجتماعی و اقتصادی بالاتری از آنها زندگی می کنند.
بازیگران این فیلم کوتاه ۲۵ دقیقه ای که محصول سال ۹۹ است، عبارتند از خسرو احمدی، حامد وحید، بهروز قادری، بنیامین پیروانی، محمد خوشبخت و آنیسا رنجبر.
*«نام مرده» عنوان دیگر فیلم کوتاه بسته «چهارراه» به نویسندگی سیدفرید حسینی و عاطفه رحمانی و تهیه کنندگی و کارگردانی حسین میرزامحمدی است.
در خلاصه داستان این فیلم کوتاه ۳۰ دقیقه ای آمده است: با خودکشی سعید در یکی از مراکز نگهداری از کودکان کارتن خواب بهزیستی، انگشت افترا به سمت گروه فیلمبرداری می رود که یک ماه پیش از حادثه در همان مرکز مشغول ساخت فیلم بودند و سعید هم در آن بازی می کرد. با ورود لادن بازیگر اصلی فیلم به آن مرکز حقایقی تلخ آشکار می شود.
بازیگران «نام مرده» عبارتند از شیرین اسماعیلی، تینو صالحی، محمد صادق ملک، علیرضا زارع پرست، محمد فرهادی، علیرضا حکیمی، امید سلمانی، مهدی مردمی و ایلیا قندهاری.
*فیلم کوتاه ۱۱ دقیقه ای «گوسفندان ما را خواهند بلعید» به نویسندگی مجتبی رستم پور و کارگردانی مصطفی رستم پور و عاطفه رضایان تولید شده و تهیه کنندگی آن برعهده انجمن سینمای جوان ایران (دفتر شهرکرد) بوده است.
در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: داستان زندگی دختری به نام طاهره که قربانی رسم ازدواج زود هنگام و در سن پایین است. طاهره حالا می خواهد تلاش کند تا از تکرار تجربه های تلخ خود برای خواهرش خاطره پیشگیری کند.
طاهره شریفی، محمد شکروی، رضا علیجانی، احسان اطمینان، هانیه فرزین و علی حسن فرزین گروه بازیگران «گوسفندان ما را خواهند بلعید» را می سازند.

1400/10/25
22:10:48
5.0 / 5
884
تگهای خبر: بازی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بازی اندروید