بازی اندروید

برگزاری کارگاه آموزشی روی فراتی در جشنواره تئاتر فجر

برگزاری کارگاه آموزشی روی فراتی در جشنواره تئاتر فجر

بازی اندروید: کارگاه آموزشی «جهان بدون مرز» با هدف اجرا توسط روی فراتی از فرانسه «مدیر تئاتر ستمدیدگان پاریس» در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انجام می شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ستاد خبری جشنواره، این کارگاه از سه شنبه ۱۹ تا دوشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود. در شش روز نخست این کارگاه، روند تمرین برمبنای روش «تئاتر ستمدیدگان» و با هدف شکل گیری یک اثر نمایشی برای اجرا در روز هفتم، پیش بینی شده است. اجرای شکل گرفته در روز هفتم (۲۵ بهمن ماه) برمبنای برنامه ریزی انجام شده با هدایت فراتی و دستیارانش در تالار حافظ روی صحنه خواهد رفت.
مهلت ثبت نام در این کارگاه از امروز تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۱۲ بهمن است. علاقمندان می توانند برای اگاهی بیشتر به بخش ثبت نام در سایت جشنواره بین المللی تئاتر فجر به آدرس fitf.ir مراجعه کنند.
روی فراتی در این کارگاه تلاش می کند تا اهداف و رویکرد های زیر را در این تجربه در روند تمرین با گروه بازیگران ایرانی و مواجهه با تماشاگر در اجرا تحقق بخش:
- چگونه می توانیم به بهترین شکل ممکن با هم زندگی کنیم؟
- جهت گیری گروه تئاترستمدیدگان این است که با هم می توانیم دنیای عادلانه تری بسازیم و با خشونت، جنگ و جنایت مبارزه نماییم.
این کارگردان پیش از این در سال ۱۳۸۵ با نمایش «در سایه» در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور داشت و در بیست و نهمین دوره جشنواره در سال ۱۳۸۹ با برگزاری کارگاه بازیگری در جشنواره تئاتر فجر شرکت کرد.
چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می گردد.
منبع:

1400/11/10
21:55:39
5.0 / 5
988
تگهای خبر: آموزش , بازی , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بازی اندروید