بازی اندروید

امکان مشارکت الکترونیکی بازنشستگان در طرح های صندوق بازنشستگی کشوری

امکان مشارکت الکترونیکی بازنشستگان در طرح های صندوق بازنشستگی کشوری

با ایجاد بخشی در درگاه خدمات الکترونیک و سایت اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی کشوری امکان مشارکت الکترونیکی بازنشستگان و ذینفعان این صندوق در طرح های موجود برقرار شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، با هدف سنجش رضایتمندی بازنشستگان و ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری، بخشی با عنوان «طرح مشارکت الکترونیکی بازنشستگان» در قسمت «ارتباط با ذینفعان» درگاه sabasrm.ir و میز خدمت سایت اطلاع رسانی cspf.ir راه اندازی شده تا هر دو هفته یکبار خدمات مختلف صندوق را در معرض دیدگاه و سنجش بازنشستگان قرار دهد.
به همین دلیل و در گام نخست ارزیابی «خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری» شامل درگاه خدمات الکترونیک sabasrm، نرم افزار صبااپ و مرکز پاسخگویی ۲۵۰۰ از ۱۲ تا ۲۲بهمن ماه در معرض ارائه نظرات و پیشنهادهای بازنشستگان قرار گرفته است.
بر طبق این گزارش، مراجعه کنندگان به این بخش می توانند ضمن ارائه نظر خود درباب رضایتمندی از خدمات سه گانه مطرح شده در گام نخست، دیدگاه و پیشنهاد خودرا نیز بصورت مکتوب ارائه کرده و در پروسه اصلاح و بهبود طرح های موجود مشارکت کنند.
نمایش نتایج نظرسنجی انجام شده در همان صفحه، همچون خاصیت های طرح مشارکت الکترونیکی بازنشستگان کشوری در حوزه خدمات مختلف ارائه شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مقرر است، در گام های بعدی سایر طرح ها و خدمات صندوق همچون طرح های رفاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار، خدمات بیمه ای نیز در معرض نظر و دیدگاه ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری یعنی بازنشستگان و وظیفه بگیران قرار گیرد.1400/11/16
12:57:55
5.0 / 5
1099
تگهای خبر: خدمات , سایت , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بازی اندروید