بازی اندروید
اعضای هیأت مدیره شستا معرفی شدند

اجازه داده نشود شستا بارانداز سیاسی شود

اجازه داده نشود شستا بارانداز سیاسی شود

بازی اندروید: با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) معارفه شدند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سید میرهاشم موسوی در این مراسم با تسلیت شهادت امام هادی (ع) و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: با تکمیل اعضای هیئت مدیره فرصت خوبی فراهم می شود تا وجوه سرمایه گذاری و کارکردی شستا ارتقا پیدا کند. شستا یک نهاد اقتصادیست که رویکرد حاکم بر آن باید از جنس اقتصاد باشد و اجازه داده نشود تا فرصت طلبی ها و منفعت طلبی ها آنرا به محل باراندازهای سیاسی تبدیل کند. شستا ظرفیت بزرگی دارد که باید متناسب با آن هدف گذاری کرد اما این نگاه که شستا به تنهایی می تواند محل رفع و رجوع تمامی نیازهای سازمان تامین اجتماعی باشد؛ غیرواقعی و نادرست است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه اظهار داشت: مهم تر از بحث اقتصادی شستا، مسئله صیانت از حقوق ذی نفعان شستا است که خوشبختانه مورد تاکید اعضای هیأت مدیره هم قرار دارد. اموال و دارایی های شستا حق الناس است و به همین جهت لزوم افزایش شفافیت و جلوگیری از مداخلات گروههای سیاسی از اولویت های شستا است. اولویت هایی که در گام نخست در پروسه انتصابات شستا خودرا نشان میدهد.

موسوی بازتعریف نقش شستا در زمینه های مختلف کشور را مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: باید مشخص شود شستا از منظر راهبردی و اقتصاد کلان، در زمینه های مختلف چه جایگاهی داد. برای مثال با وجود این که در زمینه معدنی ظرفیت های مهمی وجود دارد؛ جایگاه ما در این عرصه از حالت مطلوب فاصله دارد. شستا باید باتوجه به اولویت های اقتصادی کشور، نقش خود در تامین کالاهای اساسی و راهبردی کشور را مورد بازنگری و بررسی دوباره قرار داده و به تناسب آن مطلوب ترین ساختار مدیریتی را در تناسب با راهبردهای کلان فراهم آورد.

مدیرعامل سازمان تامین جتماعی خروج شستا از چالش ها را مستلزم داشتن یک برنامه منسجم دانسته و اظهار داشت: برنامه محوری مسئله مهمی در مدیریت است و اهداف، ابزار و روش ها در برنامه باید کاملاً مشخص باشد تا مطلوبیت در زمینه سرمایه گذاری ایجاد شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، موسوی با آرزوی موفقیت برای اعضای جدید هیأت مدیره شستا اظهار داشت: برای ایجاد شفافیت بیشتر تلاش کنید و پیش از مورد پرسش قرار گرفتن پاسخگو باشید.

در آخر این مراسم، احکاممهندس برقعی، دکتر علیزاده، مهندس زه تابیان و مهندس ناقدی بعنوان اعضای جدید هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی توسط دکتر موسوی مدیرعامل سازمان صادر شد.
منبع:

1400/11/17
22:28:48
5.0 / 5
1092
تگهای خبر: سرمایه گذاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بازی اندروید