بازی اندروید

شروع نظارت کرونائی مدیریت بحران در مترو

شروع نظارت کرونائی مدیریت بحران در مترو

بازی اندروید: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از شروع نظارت کرونائی مدیریت بحران در ایستگاه های متروی پایتخت آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، علی نصیری با اشاره به مصوبات چهارمین جلسه ستاد کرونای شهرداری تهران اظهارکرد: این جلسه با محوریت حفظ سلامت شهروندان در اماکن شهری و به ویژه ناوگان حمل و نقل عمومی انجام شد و بر طبق آن قرار شد که ناظران مدیریت بحران با حضور در ایستگاه های مترو به بررسی وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی بپردازند که این امر از امروز شروع شده است.
وی با اعلان اینکه طی دو هفته اخیر سه جلسه اضطراری ستاد کرونا در شهرداری تهران برگزارشده است، اظهار داشت: در این جلسات حدود ۵۰ مصوبه درباره نحوه مقابله با امیکرون به تصویب رسیده است که محوریت آن مراقبت از سلامتی شهروندان و نیز کارکنان و خانواده کارکنان شهرداری تهران بوده است.
رعایت پروتکلهای بهداشتی در سینماها نادیده گرفته شد نصیری با ابراز نگرانی درباب وضعیت بهداشتی در مراکز تجمعی اظهارکرد: متاسفانه رعایت پروتکلهای بهداشتی در سینماها نادیده گرفته شده و سینماها به روال پیش از کرونا اداره می گردند. در جشنواره فیلم فجر و نیز در موضوع برگزاری کنسرتهای موسیقی پروتکلهای بهداشتی رعایت نشده و دست اندکاران به شیوه نامه ‎های بهداشتی توجهی نشان نمی دهند.
وی افزود: درباره چند موضوع باید تصمیم گیری و نهایی سازی نماییم. اول اینکه در ۱۵۰ رام قطار مترو، ۱۵۰ تیم به نظارت میدانی درباب رعایت پروتکلهای بهداشتی خواهند پرداخت که باید درباره جزییات فعالیت این تیم ها تصمیماتی اتخاذ شود. موضوع دیگر هم اطلاع رسانی این تصمیمات به شهروندان است.
بگفته سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در اجرای این برنامه از ظرفیت تیم های داوطلب واکنش اضطراری( دوام) نیز در ترکیب این تیم ها استفاده می شود.

منبع:

1400/11/23
23:52:54
5.0 / 5
1034
تگهای خبر: سلامتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بازی اندروید