بازی اندروید

برگزاری جشن نیکوکاری از فردا

برگزاری جشن نیکوکاری از فردا

به گزارش بازی اندروید معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از آغاز «جشن نیکوکاری» از ۱۲ اسفند تا آخر سال جاری اطلاع داد و نحوه برگزاری این جشن را شرح داد.


حبیب الله آسوده در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به نحوه برگزاری جشن نیکوکاری اظهار نمود: جشن نیکوکاری از ۱۲ اسفند شروع می شود و تا آخر سال ادامه دارد. هرچند آمادگی کمیته امداد برای این جشن از اول اسفند وجود دارد؛ این جشن از روز ۱۲ اسفند در بخشهایی از معابر شهری، روز ۱۳ اسفند در میعادگاه های نماز جمعه و روز ۱۴ اسفند که سالروز تاسیس کمیته امداد و روز احسان و نیکوکاری است، به صورت نمادین باتوجه به فرهنگ سازی در مدارس برگزار می گردد.
برگزاری پایگاه های فیزیکی برگزاری جشن نیکوکاری در استانهای دارای شرایط لازم وی با اشاره به اینکه همکاران ما در سطح کشور آمادگی برگزاری این جشن تا آخر سال را دارند، درمورد پابرجا بودن پایگاه ها به صورت فیزیکی در جشن نیکوکاری اظهار داشت: در استان هایی که شرایط در آنجا وجود دارد، پایگاه های فیزیکی برگزار می شود.
راه های مشارکت و کمک مردم در جشن نیکوکاری معاون خودکفایی و مشارکت های مردمی کمیته امداد در مورد نحوه کمک های مردمی در جشن نیکوکاری بیان نمود: مردم می توانند کمک های خویش را به صورت نقدی و از راه سامانه ها و کدهای QR (*۸۸۷۷*۱#) و سایت امداد واریز نمایند.
آسوده در ادامه از مردم خواست تا جایی که امکان دارد کمک های خویش را به صورت نقدی پرداخت کنند تا برای خانواده ها موثر واقع شود و اگر هم کمک های خویش را به صورت کالایی انجام می دهند کالا در شأن خانواده باشد و منزلت و کرامت شان حفظ شود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: سال قبل حدود ۸۵۰ میلیارد تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری جمع آوری شد.
منبع:

1400/12/11
16:47:49
5.0 / 5
936
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بازی اندروید