بازی اندروید

اعلام سطوح درآمدی و مبلغ حق بیمه کشاورزان در سال آتی

اعلام سطوح درآمدی و مبلغ حق بیمه کشاورزان در سال آتی

سطوح درآمدی و حق بیمه سال 1401 بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام گردید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سطوح دستمزدی و مبالغ درآمد ماهیانه که مبنای وصول حق بیمه سال ۱۴۰۱ است را بعد از تایید وزیر رفاه منتشر نمود.
بدین سان با افزایش سطوح درآمدی پس از ۱۵ سال و با هدف برقراری عدالت در پرداخت ها، افراد می توانند با پرداخت بیشتر از این بعد از حقوق و مزایای بالاتر بهره مند شوند.
همچون مزایای افزایش سطوح درآمدی سال ۱۴۰۱ می توان به افزایش ۶۰ درصدی حقوق پرداختی به مستمری بگیران جدید، حرکت در جهت تحقق عدالت اجتماعی، برقراری عدالت در پرداخت حقوق و افزایش ۶۰ درصدی کارمزد ۱۸۰۰ موسسه کارگزاری اشاره نمود.
بر این اساس، درآمد ماهیانه سطح یک، یک میلیون تومان با حق بیمه سالیانه ۶۰۰ هزار تومان برای بیمه شده، سطح دو، یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه ۶۹۰ هزار تومان برای بیمه شده، سطح سه، یک میلیون و۳۲۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه ۷۹۲ هزار تومان برای بیمه شده، سطح چهار، یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه ۹۱۲ هزار تومان برای بیمه شده، سطح پنج، یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه یک میلیون و ۵۰ هزار تومان برای بیمه شده، سطح شش، دومیلیون و ۵۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان برای بیمه شده، سطح هفت، دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان برای بیمه شده و سطح هشت، دو میلیون و ۶۶۰ هزار تومان با حق بیمه سالیانه یک میلیون و ۵۹۶ هزار تومان برای بیمه شده در نظر گرفته شده است.در همین راستا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افزایش سطوح درآمدی سال ۱۴۰۱ بیمه شدگان این صندوق اظهار داشت: تلاش ما این است که سطح کمی و کیفی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان را افزایش دهیم و از این طریق بتوانیم زندگی مطلوب تری را برای کشاورزان، روستائیان و عشایر رقم بزنیم.
وی ادامه داد: کاهش دغدغه های اقتصادی و معیشتی بیمه شدگان تحت پوشش خصوصاً اقشار محروم و لطمه پذیر و کم برخوردار از اولویت های اصلی است. این افزایش حقوق بصورت متوسط افزایش حداقل ۴۰ درصدی و حداکثر ۷۸ درصدی حقوق و مستمری پرداختی به مستمری بگیران جدید را به همراه خواهد داشت. همین طور این افزایش سطوح می تواند جذابیت و انگیزه برای عضویت افراد فاقد پوشش بیمه اجتماعی را بوجود آورد.
1400/12/11
21:53:35
5.0 / 5
839
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی اندروید