بازی اندروید
با حضور رئیس جمهور انجام شد

افتتاح طرح ها و پروژه های کمیته امداد امام خمینی(ره)

افتتاح طرح ها و پروژه های کمیته امداد امام خمینی(ره)

بازی اندروید: رییس جمهور ضمن رونمایی از سامانه امداد هوشمند (سها)، پروژه های توانمندسازی خانوارهای کمیته امداد، واحدهای مسکونی راه اندازی شده برای مددجویان و نیز پنل های خورشیدی را نیز در یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان افتتاح نمود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه با حضور در ساختمان مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) بوسیله ارتباط ویدئو کنفرانسی علاوه بر رونمایی از سامانه امداد هوشمند (سها)، پروژه خودکفایی و توانمندسازی ۵۴ هزار خانوار کمیته امداد و همین طور ۸ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی راه اندازی شده برای مددجویان سراسر کشور را افتتاح نمود.
رئیس جمهور همین طور در این ارتباط تصویری پنل های خورشیدی روستای ملا علی در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان را افتتاح نمود.
سامانه امداد هوشمند (سها) با هدف چابک سازی پروسه ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان با بهره بردن از تکنولوژی های جدید و زمینه های الکترونیکی و فضای مجازی عملیاتی و پیاده سازی شده است.
رئیسی قبل از حضور در این مراسم از نمایشگاهی که بمنظور ارائه توانمندی های مددجویان کمیته امداد برگزار شده بود، بازدید کرد.
در این بازدید که رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز حضور داشت، گزارشی از ظرفیت ها و قابلیت های سامانه هوشمند امداد (سها) ارائه گردید و رییس جمهور در جریان فعالیت ها و عملکرد کمیته امداد در بخش های مختلف قرار گرفت.
در این بازدید همین طور تعدادی از نخبگان خانواده مددجویان کمیته امداد، در گفتگویی حضوری و صمیمی، دغدغه های خودرا به خصوص در حوزه توزیع عادلانه امکانات آموزشی با رییس جمهور در بین گذاشتند.
منبع:

1400/12/14
22:08:36
5.0 / 5
865
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بازی اندروید