بازی اندروید

پاسخ به ماجرای مسخره باز

پاسخ به ماجرای مسخره باز

بازی اندروید: به دنبال ارائه توضیحات روابط عمومی فیلم سینمایی ˮمسخره بازˮ با موضوع ˮانتشار نسخه مخدوش فیلم مسخره باز در فیلیموˮ، این اپ اینترنتی پاسخی را منتشر نمود.


در متن این پاسخ که در اختیار ایسنا قرار گرفته مطرح گردیده است که "فیلیمو بدون هیچ گونه دخل و تصرفی نسخه ارسالی از طرف تیم "مسخره باز" را منتشر نموده (با وجود ناهماهنگی صوت و تصویر در ۵ دقیقه پایانی فیلم) که با بیان تیمِ تولیدِ مسخره باز در خصوص خطا در ارسال محتوای درست و ارسال مجدد فیلم سینمایی با تلاش این مجموعه، به سرعت نسخه مورد تایید آقای همایون غنی زاده (کارگردان اثر) بدون هیچ ناهماهنگی صوتی و تصویری و دخل و تصرف منتشر گردید.
مسئولیت، قسمتی از حرفه ی ماست. چه خوب که مسئول باشیم و مسئولیت حرفه ای خودرا به دور از هر جنجالی بپذیریم.»
بنا بر این گزارش، روز گذشته ـ سه شنبه 31 تیر ماه ـ نسخه ای از فیلم «مسخره باز» به کارگردانی همایون غنی زاده و تهیه کنندگی علی مصفا در فضای مجازی پخش گردید.
به فاصله چند ساعت بعد، همایون غنی زاده در صفحه شخصی خود اعلام نمود که این نسخه مخدوش بوده و مورد تایید او نیست و از تماشاگران خواست تا آنرا نبینند. وی همینطور بیان کرد که این مساله را به لحاظ حقوقی هم پیگیری می کند.
اما امروز ـ چهارشنبه اول مرداد ماه ـ روابط عمومی این فیلم، توضیحی را درباره این وضعیت منتشر نمود که در این لینک قابل مشاهده می باشد.
منبع:

1399/05/02
23:12:30
5.0 / 5
2265
تگهای خبر: اینترنت , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بازی اندروید