بازی اندروید

آماده باش مراکز درمانی تأمین اجتماعی در روزهای نوروز ۱۴۰۱

آماده باش مراکز درمانی تأمین اجتماعی در روزهای نوروز ۱۴۰۱

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از تشکیل ستاد نوروزی مدیریت درمان در این معاونت و اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی در روزهای نوروز سال ۱۴۰۱ آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، دکتر امیر عباس منوچهری تشکیل این ستاد را به منظور اجرای هرچه بهتر طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی دانست و اضافه کرد: ستاد نوروزی مدیریت درمان در تمامی استان ها با هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی به فعالیت می پردازد.

وی با اشاره به اینکه در روزهای نوروز شاهد افزایش مسافرت هستیم و امکان دارد برخی افراد در طول مسافرت به خدمات درمانی نیاز پیدا کنند، افزود: برای خدمت رسانی مناسب به مسافران نوروزی در مراکز درمانی و بیمارستان های سازمان تأمین اجتماعی پیشبینی های لازم انجام شده و در استانهای مقصد هم آمادگی کامل به وجود آمده است.

منوچهری از نصب پلاکاردهای اطلاع رسانی به مسافران نوروزی در شهرهای مختلف اطلاع داد و اظهار داشت: برای اطلاع مسافران از نشانی مراکز درمانی تأمین اجتماعی این پلاکاردها در ورودی شهرها نصب می شود.

وی بر حضور پزشکان کشیک در تمامی بیمارستان ها و ستاد مدیریت درمان سراسر کشور تاکید کرد و اظهار داشت: سایر پزشکان هم برای خدمت رسانی به بیماران در دسترس خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی پذیرش بیماران در روزهای غیرتعطیل نوروزی را هم همچون روال جاری برشمرد و اضافه کرد: امیدواریم با فعالیت مطلوب مراکز درمانی تأمین اجتماعی شاهد رضایتمندی بیمه شدگان باشیم و امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی در این ایام فراهم گردد.



1400/12/27
19:21:49
5.0 / 5
634
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بازی اندروید