بازی اندروید

آمار دقیقی از زنان نیازمند نداریم

آمار دقیقی از زنان نیازمند نداریم

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: اکنون آمار دقیقی از زنان نیازمند حمایت نداریم و با ایجاد پنجره واحد بین کمیته امداد و سایر نهادهای حمایتی، زنان نیاز به حمایت شناسایی می شوند.


انسیه خزعلی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت هم افزایی بین معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهور و کمیته امداد، اظهار نمود: برای پشتیبانی از مادران و زنان سرپرست خانوار و کمک به تغذیه زنان حامله که معیشت مناسبی ندارند، همین طور توجه به تغذیه آنها در طول بارداری، با کمیته امداد همکاری می نماییم و این مهم بوسیله مشاورین و مدیران زن در دستگاه های اجرائی محقق می شود.
وی در ارتباط با شناسایی دقیق زنان سرپرست خانوار عنوان کرد: با همکاری نهادهای حمایتی ما هم به آمار درست و دقیق این زنان تحت پوشش و حمایت دست پیدا می نماییم و طبیعتاً باید تعامل باشد، بخش هایی را ما اطلاع داریم، بخش هایی را کمیته امداد در بررسی هایی که تحت حمایت دارد؛ باید بتوانیم تعامل خوبی داشته باشیم.
خزعلی با اشاره به لزوم تعامل با دستگاهها و جلوگیری از موازی کاری اظهار داشت: باید تا جاهایی که دست ما باز است برای توانمندسازی ها به ویژه برای اشتغال کمک نماییم و در مواردی نیز بتوانیم از کمیته امداد کمک بگیریم، اینطور با تعامل، از فعالیت هم باخبر شده و می توانیم بصورت مشترک برای جامعه هدف کار نماییم.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: اجرای برنامه های حمایتی برای زنان را عمدتاً بوسیله مشاوران و معاونان کل زنان در ارگان ها محقق می نماییم و برای مساعدت با مسائل زنان سرپرست خانوار هم از همین طریق می توانیم پیگیری نماییم. معاونت زنان یک ستاد هماهنگی است و نمی تواند وارد اجرا شود و البته کمیته امداد هم که یک نهاد اجرائیست با هم افزایی مشاورین دستگاهها می تواند کار منسجمی را از پیش ببرد تا پراکنده کاری نشود.
خزعلی اضافه کرد: همین مدل همواری را با مشاوران و مدیران امور زنان در استانداری ها با هماهنگی از پیش خواهیم برد تا وارد عملیات شویم. اینطور امور محلی و استانها هم با دقت بیشتری اجرا می شود و جلسه ای با مدیران امور زنان در استانداری های سراسر کشور در کمیته امداد ترتیب خواهیم داد تا هماهکاری های بیشتری شکل بگیرد.
وی در ارتباط با شناسایی دقیق و کمک به زنان سرپرست خانوار نیز اظهار داشت: پیشنهاد این است که پنجره واحد را برای زنان نیازمند حمایت با کمک نهادهای حمایتی چون کمیته امداد و سازمان بهزیستی شکل دهیم. همین طور بنیادهای برکت و علوی لازم است با دیگر نهادهای حمایتی یک جا جمع شوند تا بتوانیم نیازها را بشناسیم و در جای خود هزینه نماییم.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده درباب آمار زنان سرپرست خانوار و نیازمند حمایت اشاره کرد: آمار زنان نیازمند حمایت پراکنده است و پنجره واحد سبب ایجاد آمار دقیق از زنان تحت پوشش نهادهای حمایتی خواهد شد و امیدوار هستم زودتر راه اندازی شود.1400/12/28
14:30:52
5.0 / 5
827
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی اندروید