بازی اندروید

بهاریه مدیر جدید تئاتری ها با آرزوی آفرینش های تحول آفرین

بهاریه مدیر جدید تئاتری ها با آرزوی آفرینش های تحول آفرین

بازی اندروید: مدیرکل هنرهای نمایشی کشور آرزو کرد که عرصه تئاتر در سال جدید سرشار از آفرینش های تحول آفرین،  فرهنگ ساز و برخاسته از خواست و نیاز حقیقی مردم شریف این خاک سربلند و ارزشمدار باشد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری با انتشار یادداشت بهاریه، نوروز ۱۴۰۱ را به خانواده تئاتر کشور تبریک گفت.
در این یادداشت آمده است: «به نام او که یادش، بهترین سرآغاز است
عید "حوّل حالنا" ست که واجب است بفهمیم عید، شوقی ست که ما را به دیدن و شنیدن ِ دیگر گونه ی جهان می خواند تا به درک "مقلّب القلوب " برسیم و پُل بزنیم به فرصت دیدار جهانی که اگر غبار از دل شسته باشیم؛ آنرا قرآن مصوَّر می بینیم؛ قرآنی که آیه ها در آن بجای آنکه بنشینند؛ ایستاده اند پس با چشم های عاشق به تلاوت و تحویل چنین بهاری برویم.
بهاری که خود ببوید؛ نه آنکه تقویم بگوید.
چنین بهار و عیدی را برای اهالی نجیب و وفادار صحنه که جمعیت اندیشه و انسانیت و هنرند؛ از صمیم جان آرزومندم و با تمامی امید، خواهان آنم که عرصه های پیشاروی هنرهای نمایشی کشور در سال جدید، سرشار از آفرینش های تحول آفرین، فرهنگ ساز و برخاسته از خواست و نیاز ِحقیقی ِمردم شریف این خاک سربلند و ارزشمدار باشد.
و امید که تماشاخانه ها، کارگاه های آموزشی، فرصت های پژوهشی، جشنواره ها و رویدادهای متنوّع و رخدادهای عظیم این حوزه در سراسر کشور و عرصه های مغتنم بین المللی، هر کدام صحنه ای باشد برای نمایش ِ چهره توانمند و زیبای ایران عزیز و نمایاننده ی رشد محتوایی و ارتفاع توانایی های اجرائی اهالی هنر نمایشش، در نوآوری های مفید و پرداختن به دغدغه های سازنده ی مردمی.
از آن دست که جهان ایرانی را برخاسته از یکتاپرستی، ایمان، انسان دوستی و فضیلت خواهی، به نمایش گذارد.
تندرستی، وفاق و پویایی ِتمامی فعالان حاضر در متن و بطن هنرهای نمایشی کشور، پیشکسوتان ارجمند و جوانان برومند را را در تمامی صحنه ها و عرصه های مورد علاقه و وجهه همّت شان، خواستارم.»1400/12/29
12:38:10
5.0 / 5
800
تگهای خبر: آموزش , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بازی اندروید