بازی اندروید

سوال خزعلی درباره کمیسیون مقام زن سازمان ملل که بی پاسخ ماند

سوال خزعلی درباره کمیسیون مقام زن سازمان ملل که بی پاسخ ماند

به گزارش بازی اندروید معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن اشاره به اجلاس شصت و ششم کمیسیون مقام زن سازمان ملل، اظهار داشت: آیا کمیسیونی که به دنبال برابری زن و مرد است؛ توانسته نگاه برابر به زنان دنیا داشته باشد؟. یا رنگ، نژاد، جغرافیا و بلکه سیاست ملاک حمایت یا مقابله با زنان ستمدیده در سرتاسر دنیاست؟.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی در صفحه توییتر خود نوشت: " ‏اجلاس شصت و ششم کمیسیون مقام زن سازمان ملل؛ فرصتی شد تا صدای زنان ایرانی به گوش جهان رسانده شود. از مقاومت های ستودنی شان در مقابل تحریم های یک جانبه تا توانمندی های بی نظیرشان که غالبا به علت تبلیغات سوگیرانه، ناشناخته و مورد بی مهری قرار گرفته است.
‏پیام رنج هایی که زنان و کودکان این سرزمین تحت تحریم های ظالمانه به دوش کشیدند و مقاومتی که توانست بخشی از چالش ها را به فرصت تبدیل سازد و توانمندی های زنان سرزمینم، (چیزی فراتر از نمود سایر زنان در سطح بین الملل)، چه در عرصه های علمی، چه در حیطه های اقتصادی - اجتماعی و یا مواجهه با تغییرات اقلیمی مورد توجه قرار گرفت. طرح سوالی که بی پاسخ ماند، آیا کمیسیونی که به دنبال برابری زن و مرد است؛ توانسته نگاه برابر به زنان دنیا داشته باشد؟. یا رنگ، نژاد، جغرافیا و بلکه سیاست ملاک حمایت یا مقابله با زنان ستم دیده در سرتاسر دنیاست؟."
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، شصت و ششمین نشست کمیسیون مقام زن در مقر سازمان ملل در نیویورک با حضور دبیرکل سازمان ملل و نمایندگان کشورهای مختلف همچون جمهوری اسلامی ایران با مبحث اصلی "دستیابی به برابری جنسیتی و توانمندسازی همه زنان و دختران در قالب سیاست ها و برنامه های کاهش خطرات تغییرات اقلیمی، محیط زیستی و بلایا" از دوشنبه ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا جمعه پنجم فروردین ۱۴۰۱ ادامه دارد.
منبع:

1401/01/05
12:58:34
5.0 / 5
872
تگهای خبر: تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بازی اندروید