بازی اندروید

جزییات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

جزییات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از شروع امسال منعقد شد و برمبنای آن، بازنشستگان تا 31 خردادماه سال جاری مهلت دارند تا نسبت به حذف و اضافه نفرات تحت پوشش خود اقدام نمایند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، قرارداد جدید جبران هزینه خسارت درمان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از شروع سال ۱۴۰۱ اجرائی می شود.
بنا بر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، قرارداد جبران هزینه خسارت درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری یا همان بیمه تکمیلی از اول فروردین ماه امسال شروع شده و تا آخر سال ۱۴۰۱ نیز فعال خواهد بود.
سهم سرانه هر نفر در قرارداد سال جدید ۴۵هزار تومان است و سقف پوشش خدمات جبران هزینه خسارت درمان نسبت به قرارداد قبلی ۳۰درصد بیشتر شده است.
قرارداد جدید در قالب پرداخت هزینه خسارت های درمانی است و شرکت طرف قرارداد فقط وظیفه محاسبه و تعیین مبلغ هزینه خسارت را برعهده دارد و صندوق بازنشستگی کشوری از محل سودآوری شرکتها و سهم بازنشستگان، نسبت به پرداخت هزینه خسارت اقدام خواهدنمود.
زمان ثبت نام یا حذف و اضافه نفرات تحت پوشش برای این خدمت از اول فرودین ماه تا ۳۱خردادماه ۱۴۰۱ به مدت سه ماه تعیین شده است و متقاضیان دریافت این خدمت می توانند فقط بوسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm.ir (بخش خدمات بیمه ای) و بدون مراجعه حضوری و فقط بوسیله «رایانه» مبادرت به ثبت نام یا حذف و اضافه نفرات جدید کنند. در این طرح ثبت تقاضای بازنشستگان بوسیله تلفن همراه امکان پذیر نیست.
با توجه به این که مرحله آخر ثبت نام متقاضیان یا ثبت درخواست انصراف و حذف و اضافه افراد، ویرایش و ثبت «نشانی محل سکونت فرد دارای دفترکل بازنشستگی» است، بدین سبب فرد متقاضی باید نشانی و شماره تلفن همراه را به درستی و با دقت ثبت یا اصلاح نماید.
جزییات طرح در صفحه مربوط به ثبت نام و حذف و اضافه بطور کامل درج شده و متقاضیان باید متن مربوطه را به دقت مطالعه کنند. شماره تماسهای ۲۵۰۰ (مرکز پاسخگویی صبا) و ۷۵۰۱۳ (آتیه سازان حافظ) با پیش شماره ۰۲۱ آماده پاسخگویی درباب قرارداد جدید هستند.


1401/01/08
14:09:04
5.0 / 5
934
تگهای خبر: تلفن همراه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بازی اندروید