بازی اندروید

ویل اسمیت عذرخواهی نمود

ویل اسمیت عذرخواهی نمود

«ویل اسمیت» حمله و سیلی زدن به کمدین معروف در حین مراسم اسکار را خارج از حدود و خشونت از هر نوع را مخرب خواند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از گاردین، «ویل اسمیت» بعد از سیلی زدن به «کریس راک» روی صحنه نود و چهارمین دوره جوایز اسکار، از این کمدین، آکادمی و بینندگان عذرخواهی نمود و گفت این حرکت نامناسب بوده و نشان دهنده مردی نیست که می خواهم باشم.
نتایج اتفاق مراسم اسکار در حالی ادامه یافته که آکادمی علوم و هنرهای سینمایی حمله اسمیت روی صحنه را محکوم نمود و اعلام نموده تحقیقاتی را در اینباره آغاز خواهد نمود. اسمیت در طول سخنرانی خود برای دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از آکادمی عذرخواهی نمود، که مشخصاً شامل عذرخواهی از «کریس راک» نبود.
«اسمیت» در پیامی که در صفحه ایسنتاگرام خود منتشر نمود ضمن عذرخواهی نسبت به اقدام خود نوشت که به شوخی «کریس راک» در مورد همسرش، «جادا پینکت اسمیت» که آشکارا در مورد ریزش موی او به علت بیماری آلوپسی صحبت می کرد، «واکنش احساسی» نشان داده است و افزود: «خشونت در همه اشکالش مخرب است. رفتار من در مراسم اسکار شب گذشته غیرقابل قبول و غیرقابل توجیه بود. شوخی با خودم بخشی از کار است، اما شوخی در مورد وضعیت پزشکی همسرم برای من خیلی زیاد بود و من واکنش احساسی نشان دادم. می خواهم علناً از «کریس راک» عذرخواهی کنم، من خارج از حدود و اشتباه رفتار کردم. خجالت زده ام و کارهایم نشان دهنده مردی نیست که می خواهم باشد. در دنیای عشق و مهربانی جایی برای خشونت نیست.»
اسمیت از آکادمی اسکار، تهیه کنندگان پخش تلویزیونی این مراسم، شرکت کنندگان، بینندگان و خانواده ویلیامز عذرخواهی نمود. «اسمیت» برای بازی در نقش ریچارد ویلیامز، پدر ونوس و سرنا موفق به کسب جایزه اسکار ۲۰۲۰ در شاخه بهترین بازیگر مرد شد.
منبع:

1401/01/09
12:20:02
5.0 / 5
829
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید