بازی اندروید
خزعلی:

پیگیر برخورد با مسببان حواشی پیش آمده در جریان مسابقه فوتبال ایران و لبنان هستیم

پیگیر برخورد با مسببان حواشی پیش آمده در جریان مسابقه فوتبال ایران و لبنان هستیم

به گزارش بازی اندروید معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، ضمن اشاره به حواشی پیش آمده در جریان مسابقه فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، اظهار داشت: پیگیر برخورد با مسببان این ماجرا با همراهی مسؤلان اجرایی هستیم.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی در صفحه توییتر خود با زدن هشتگ "قانون گریزی" و ضمن اشاره به حواشی پیش آمده در جریان مسابقه فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، نوشت: پایمال کردن کرامت بانوان، بی تدبیری و سوء مدیریت، اختلال در اجرایی شدن سیاستهای کلان دولت و کاستن از شیرینی پیروزی بخشی از صدمه ای است که نابخردی روز گذشته برخی به کشور وارد کرد.
وی افزود: پیگیر برخورد با مسببان این ماجرا با همراهی مسؤلان اجرایی هستیم.


همچنین زهرا شمس احسان، عضو شورای شهر تهران و دانش آموخته حوزه زنان و خانواده هم ضمن اشاره به حواشی این بازی و ممانعت از ورود زنان به ورزشگاه، در حساب توییتر خود نوشت: ‏بانوان عزیز کشور، در قالب قوانین اعلامی مبادرت به خرید بلیت برای ورود به ورزشگاه کرده بودند.
وی افزود: آنچه که در ورزشگاه امام رضای مشهد، بر ایشان گذشت مایه ناراحتی و غیر قابل دفاع است. دلجویی از ایشان و اعلام سیاست ها و مواضع دقیق و شفاف در اینباره، مانع از تکرار چنین حوادثی خواهد بود.منبع:

1401/01/12
13:42:51
5.0 / 5
811
تگهای خبر: بازی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید