بازی اندروید
سورنا ستاری:

برنامه معاونت علمی و وزارت راه برای رسوخ فناوری در عمران

برنامه معاونت علمی و وزارت راه برای رسوخ فناوری در عمران

به گزارش بازی اندروید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از نهایی شدن برنامه کاملی برای رسوخ فناوری و نوآوری دانش بنیان ها در حوزه های مختلف عمرانی، با مشارکت وزارت راه و شهرسازی طی هفته آینده خبرداد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی و فناوری، سورنا ستاری در حاشیه جلسه مشترک با کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ایام اخیر با اعضای کمیسیون های مختلف در مجلس شورای اسلامی همچون اعضای کمیسیون های کشاورزی، صنعت، آموزش و امروز هم کمیسیون عمران جلسات مشترکی داشتیم.
وی افزود: در حوزه در رابطه با کمیسیون عمران پروژه های گوناگونی را در دستور کار داریم و به دنبال این هستیم که برنامه کاملی را در سه بخش حوزه های مختلف عمرانی تا هفته آینده با وزارت راه و شهرسازی جهت طرح در دولت نهایی نماییم که مقدمات آن انجام شده و امیدواریم توسعه پیدا کند.
ستاری با بیان اینکه توسعه زیست بوم اقتصاد دانش بنیان در داخل وزارت خانه پیگیری می شود افزود: پروژه های پرچم دار و ملی در حوزه های هوایی، حمل و نقل درون و برون شهری همچون اتوبوس و مترو و همینطور پروژه های طرح کلان ملی در فناوری های نوین ساخت و ساز همچون محورهای طرح برنامه مشترک با وزارت راه و شهرسازی بوده که البته بحث اصلی هم توسعه تکنولوژی درحوزه ساختمان است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ابزار امیدواری کرد: با همراهی کمیسیون عمران اتفاقات خوبی در حوزه توسعه فعالیتهای شرکتهای دانش بنیان در بخش مسکن و حمل و نقل رخ دهد.
وی در ادامه بیان نمود: همینطور از اعضای کمیسیون عمران مجلس هم دعوت کردیم تا از توانمندی های شرکتهای دانش بنیان در حوزه های مختلف همچون آب، انرژی، ساخت و ساز و راه بازدید داشته باشند. امیدواریم با همیاری مجلس شاهد تحقق شعار سال باشیم.


منبع:

1401/01/29
20:35:19
5.0 / 5
765
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بازی اندروید