بازی اندروید

نوشتار حسن نجاریان به بهانه متروپل

نوشتار حسن نجاریان به بهانه متروپل

به گزارش بازی اندروید حسن نجاریان در نوشتاری با عنوان ˮبه بهانه متروپلˮ دغدغه های را بیان نمود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، این فعال عرصه سینما، مدیر سابق فرهنگی و جانباز دفاع مقدس در نوشتاری که به رسم الخط خودش منتشر می شود به بهانه حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل" آبادان نوشت: "یه دردی وجود داره تو قطع عضو که مدام ۲۴ساعته با آدم وجود داره به نام "فانتوم پیس" اگه درست ترجمه کرده باشم درد روحی !! جانبازان و قطع عضوها اینو می دونن. آدم عضو قطع شده رو مدام با دردی خفیف حس می کنه و درمان شدنی هم نیست و بعضی وقتها ناگهان تیر می کشه و عذابش بیشتر می شه.
به دوستی بیست سال پیش گفتم که تو این مملکت همه چی هست، پول، ثروت امکانات ولی پیگیری و ارزیابی واقعی نیست. مثالش هم گفتم چند وقتی با هزینه زیاد آب خوری هایی رو با آجر و سیمان در سطح شهر زدن به نام پدر و مادر شهدا که ابتکار خوبی بود، ولی بعد گذشت چند وقت، اول شیرهای آب رو بردن و یه بار دوبار جایگزین شد ولی بعدها رها شدن و از کار افتادن و همچنین ماندند و پس از مدتی جمع شدن! البته شاید یکی دو مورد هنوز بلا استفاده مانده باشه تو سطح شهر یا ساختمان بسیار بزرگی را برای بیمارستان جانبازان در خیابان ظفر ساختند که همه هم، به ما مثل بقیه موارد گفتن ببین چه کردن برای جانبازان!!!
و بعد چند وقت بیمارستان که نشد به نظرم واگذار شد به بانک فقط چند وقت ما حرفشو خوردیم و هیچگاه هیچکس نگفته این قرار بود بشه مرهمی برای جانبازان چرا نشد و موارد مشابه دیگر که زیاده از این دست.
قضیه ساختمان متروپل در آبادان و موارد مشابه که تاسف برانگیزه و چند برابر بیشتر از زاویه پیگیری تاسف برانگیزتر اینه که کسی نخواهد دید، چرا این مجوز داده شده و بعد کی اونو تائید کرده و اینطوری ساخته شده و لاجرم تخریب می شد واقعا به آثار تخریب روحی و روانی و ابرویی پرداخته می شه؟ بنظرم به این روال تاکنون؛ امکان نداره و این برای همه کسانی که تو خوزستان نفس کشیدن دردآوره.
اصلا کار ندارم کدوم جناح سر کاره یا کدوم جناح مجوز داده ولی وقتی یادم میاد استاندار استاندارد خوزستان رو تسبیح به دست که کارشو درست انجام نداده، اون درد روحیم، بیشتر می شه یعنی تیر می کشه، مطمئنم همه بچه های عاشق دوران دفاع مقدس دردشون می گیره، بازم باید ما حرف بشنویم و نتونیم جواب بدیم. حرف درستی که زده می شه و ما کسانی که امیدی داریم به ساخته شدن مملکت باید سرمونو پائین بندازیم
به جای "باسلی هیلز" تو "لواسون" چرا خوزستان و هزار جای دیگه آباد نشده؟
چون پیگیری درست وجود ندارد و ما گرفتار فانتوم پیس !! ما که جنگ رو دوست نداشتیم و نداریم حال و هواشو می خوایم. ما دیدیم همت ها، باکری ها و.... اون فرمانده ای که خودش اول یه کاری رو انجام می داد بعد به بقیه می گفت. اگه تسبیح می چرخوند و دعا می خواند دوست نداشت کسی ببینه؛ از دوربین ها فراری بود و وقتی می دیدینش با بقیه فرقی نداشت، خودش خاکی تر از بقیه بود.
خوزستان و آبادان و خرمشهر و اهواز چرا باید اینطوری بمانند چون اونها هم گرفتار قطع عضو و بچه هاشون شدن و فانتوم پیس دارن؟
گفتم بعد سی سال پسرم می گفت و من غیر مستقیم شنیدم می خواد دانشگاه خارجی درخواست بده و من باردیگر تیر کشید دردم. اصلا هر وقت ما جانبازان می شنویم که یکی از بچه های ایران داره می ره خارج بمونه، گرفتار "فانتوم پیس" می شیم.
مگه می شه کسی ایران و شهدا و انقلاب رو دوست داشته باشه و بخواد زمین سوخته تحویل نفر بعدی بده؟ دردی می کشیم و صدامون در نمیاد به امید نفس شهدا و آبروی دعای اون ها که امید داریم هنوز می شه، باکری ها بیان و جای استاندار استاندارد رو بگیرن، اگه پیگیری و نظارت و ارزیابی درست باشه.
ارادتمند همه دوستداران ایران اسلامی
حسن نجاریان.»

منبع:

1401/03/05
16:14:48
5.0 / 5
766
تگهای خبر: استاندارد , دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بازی اندروید
بازی اندروید