بازی اندروید

آرامش بعد از طوفان برای رضا رویگری

آرامش بعد از طوفان برای رضا رویگری

بازی اندروید: رضا رویگری، هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدتی پیش گرفتار حاشیه های بسیاری شده بود، این روزها در آرامش، در خانه ای که برایش مهیا شده به سر می برد و بگفته خودش حالش خوب، اما همچنان تحت درمان است.


رویگری می گوید: «نسبت به قبل حالش خیلی بهتر است، روحیه اش خوب شده و حتی چندین کار برای بازی به او پیشنهاد شده اما فعلا باید صبر کند تا ببیند وضعیت درمانش تا کجا پیش می رود.»
این بازیگر در گفت وگویی با ایسنا درباره این که این روزها چه می کند و از وضعیتی که دارد راضی است؟ اشاره کرد: خدا را شکر نسبت به قبل حالم خیلی بهتر است. در خانه ای که مستقر شدم، آقایان قرایی و اصغری از جانب صداوسیما همراه خانواده هایشان خیلی برایم زحمت کشیدند. دو پرستار هم شبانه روز در کنارم هستند و فیزیوتراپ هم دارم که به منزل می آید و کارم را انجام می دهد. خداراشکر از وضع موجود راضی ام و امیدوار هستم حالم بهتر شود؛ دیگر راضی ام به رضای خدا.
رویگری ضمن تشکر از دوستانی که در طول این مدت او را تنها نگذاشتند، اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که نگذاشتند من تنها بمانم. این روزها همچنان تحت درمان هستم. با فیزیوتراپی هایی هم که داشتم، پاهایم خدا را شکر کمی بهتر شده اند و راه افتاده ام. هم اکنون چند روزی است که با عصا راه می روم و از آن حالتی که نمی تواستم از جایم بلند شوم درآمده ام. خداراشکر فعلا مشکلی ندارم و به لحاظ معیشتی و سایر مسائل هم فعلا همه چیز خوب پیش می رود.
وی درباره این که آیا هنرمندان هم به دیدنش می آیند؟ پاسخ داد: برخی دوستان و هنرمندان گهگاهی به دیدنم می آیند. بتازگی هم چندین کار برای بازی پیشنهاد شده است که باید ببینم وضعیتم چطور می شود. خودم که خیلی دوست دارم کارم را ادامه بدهم و بازی داشته باشم اما با این وجود درحال حاضر ممکن نیست، باید کمی وضعیتم تغییر کند و بهتر شوم.
رضا رویگری در آخر به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: هیچ حرفی ندارم، جز این که بگویم خدا را شکر. امیدوار هستم از این حالی که هستم بهتر شوم. از همه دوستانی هم که کمکم بودند تشکر می کنم. این روزها بیشتر در خانه تلویزیون تماشا می کنم و اینطور خودم را مشغول می کنم. به امید روزهای بهتر.
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، پنجم اردیبهشت ماه امسال ویدئویی کوتاه از رضا رویگری، منتشر گردید که در آن اعلام میشد این بازیگر از یک هفته قبل به آسایشگاه کهریزک برده شده و برای رهایی از آنجا از مردم کمک خواسته بود.
رضا رویگری در نهایت بعد از سه هفته بستری شدن در آسایشگاه کهریزک، ۱۸ اردیبهشت ماه در منزلی که همراه با پرستار مهیا شده بود، ساکن شد.
منبع:

1401/03/21
10:23:15
5.0 / 5
612
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید