بازی اندروید

برنامه سومین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان

برنامه سومین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان

به گزارش بازی اندروید همدان ۱۹ نمایش در سومین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، جمعه ۳ تیرماه و در سومین روز برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، این رویداد نمایشی میزبان اجرای ۱۹ نمایش است.
نمایش «آورده اند که...» به نویسندگی محسن عمادی و هادی کیانی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان ساعت ۱۱، ۱۶: ۳۰ و ۱۸: ۳۰ در بخش مسابقه تئاتر نوجوان در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی روی صحنه می رود، همینطور نمایش «اتاق بازی» نوشته و کار «آرین ناصری مهر» از تهران ساعت ۱۱، ۱۶: ۳۰ و ۱۸: ۳۰ در بخش مسابقه تئاتر خردسال در پلاتو استاد بیگلریان اجرا خواهد شد.
تالار اصلی مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی هم در ساعات ۱۱، ۱۶: ۳۰ و ۱۸: ۳۰ در بخش مسابقه تئاتر نوجوان میزبان نمایش «باب اسفنجی کرگدن» به نویسندگی و کارگردانی سامی صالحی ثابت از تهران خواهد بود، در پلاتو استاد عاشورپور ساعت ۱۱، ۱۶: ۳۰ و ۱۸: ۳۰ هم نمایش «سومین روز تابستان» نوشته و کار محسن پورقاسمی از همدان در بخش مسابقه تئاتر نوجوان اجرا می شود.
«نقل برزو» به نویسندگی سیدمحسن هاشمی با نقالی یاسمین انصاری تبار و زهرا داورپناه از تربت حیدریه ساعت ۱۶ در بخش نمایش های ایرانی جشنواره در محوطه داخلی این مجتمع فرهنگی هنری اجرا خواهد شد و محوطه بیرونی هم ساعت ۱۶: ۴۵ پذیرای نمایش «محیط بانان شجاع» نوشته و کار لیلا بیگوند از تهران و نمایش «تله من» به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی از شاهین شهر ساعت ۱۸: ۴۵ در بخش مسابقه تئاتر خیابانی است.
در تالار فجر هم «ریزجان» نوشته هادی حسنعلی و کار ندا وفایی از قم ساعت ۱۱، ۱۶: ۳۰ و ۱۸: ۳۰ شرکت کننده در بخش مسابقه تئاتر کودک در این تالار روی صحنه خواهد رفت.
تماشاخانه تالار مهدیه در سومین روز از جشنواره از ساعت ۱۰ تا ۱۲: ۳۰ میزبان نمایش «سیاه چال» به کارگردانی کیارش نساجی از شیراز، «نقل رستم و اکوان دیو» با نقالی میلاد امیدوار از شیراز، نمایش «آن سه نفر» به کارگردانی امیرمحمد حسنوند از خرم آباد، نمایش «خواب شیرین» نوشته و کار شهرزاد شجاع الدینی از شیراز و «نقل رستم و تهمینه» با نقالی مهدیه بختیاری از همدان در بخش تئاتر دانش آموزی است. همچین نمایش «کرمی که هیولا شد» نوشته و کار امیر جهان پور از ارومیه ساعت ۱۶: ۳۰ تا ۱۸: ۳۰ در بخش مسابقه تئاتر کودک به صحنه خواهد رفت.
در تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان هم در ساعت ۱۰: ۳۰ و ۱۱: ۳۰ پذیرای نمایش «پرنده آبی» نوشته موریس مترلینگ و کار سمیرا یزدان پژو و آنیتا توکلی از کرج در بخش اجرای تئاتر با کودکان زیر ۱۸ سال است.
مریانجی ها در تالار شهید مظاهری به تماشای نمایش «خانم خزوک» برپایه اثر باغچه بان به کارگردانی حمید کیانیان از مشهد ساعت ۱۶ و ۱۸ در بخش تئاتر فراگیر خواهند نشست.
پیاده راه بوعلی ساعت ۱۰: ۳۰ میزبان نمایش «تله من» نوشته و کار هیام احمدی از شاهین شهر، نمایش «یه دنیایی که آدم هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات احمدی از محلات ساعت ۱۱: ۳۰ و نمایش «غولک های نازنین» به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی از قروه ساعت ۱۷: ۳۰ در بخش مسابقه تئاتر خیابانی خواهد بود.
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از راه نمایش، یکم تا ششم تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه های خیال» در شهر تاریخی همدان درحال برگزاری است.
منبع:

1401/04/03
17:32:25
5.0 / 5
587
تگهای خبر: آموزش , بازی , جوانان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بازی اندروید