بازی اندروید

در نمایش ویژه بدون قرار قبلی چه گذشت؟

در نمایش ویژه بدون قرار قبلی چه گذشت؟

یک نمایش ویژه فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کادر درمان تقدیم شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی فیلم، در این مراسم که روز شنبه ۱۱ تیرماه با اجرای اسماعیل باستانی در سینما فرهنگ برگزار شد، قبل از نمایش فیلم «بدون قرار قبلی»، مراسم تقدیر از شش نفر از اعضای کادر درمان به نمایندگی از جامعه پزشکی کشور اجرا شد.
در ابتدای مراسم اسماعیل باستانی مجری مراسم اظهار داشت: باید یک خسته نباشید بگویم به شما عزیزان کادر درمان که به نمایندگی از همه پزشکان و پرستاران کشور در این جمع حضور دارید. عزیزانی که در این چند سال تمام قد ایستادید، برای آنکه مردم سرزمینم در سلامت باشند. ما خیلی از عزیزانمان را از دست دادیم، شما عزیزان بسیاری از همکارانتان را از دست داده اید ولی در این بازی دل مردم گرم شد به کادر درمان. من به نمایندگی از تمام دوستان و همکارانم تمام قد پیش روی شما ایستاده ام.
در ادامه کلیپی از هنرمندانی که در این دو سال به سبب بیماری کرونا درگذشته بودند، پخش گردید.
در بخش دوم برنامه که به تقدیر از کادر درمان اختصاص داشت، دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده سابق ستاد کرونای استان تهران، دکتر مصطفی جلالی فخر متخصص بیماریهای داخلی و منتقد سینما، دکتر علیرضا یارقلی پزشک، کارشناس، مجری و تهیه کننده برنامه های پزشکی سیما، پرستو آریاملو مدیر پرستاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، محمد الهی پور مترون بیمارستان شهدای پاکدشت و رحیم قلی زاده واکسیناتور، به نمایندگی از کادر درمان به پاس تلاش ها و مدیریت اثر بخش شان در دوران اپیدمی کرونا در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.
دکتر مصطفی جلالی فخر در سخنانی کوتاه اظهار داشت: من به همه همکارانم خسته نباشید می گویم که در این دو سال درگیری کشور با ویروس کرونا در کنار مردم قرار گرفتند و برای حفظ سلامتی شان تلاش کردند. تاریخ بهترین قاضی خواهد بود که در این دوران بر کادر درمان چه ها گذشته است.
دکتر علیرضا یارقلی نیز افزود: قسمتی از فیلم «بدون قرار قبلی» به جامعه پزشکی ارتباط دارد و آنرا روایت می کند، من در دوران پاندمی کرونا قسمتی از وظیفه ام را در آی سی یو بیمارستان در کنار بیماران گذراندم و بخش دیگر نیز به اطلاع رسانی و بحث سلامتی مردم عزیزم اختصاص داشت. که این ها را نعمت پروردگار می دانم که توانسته ام در خدمت مردم عزیزمان باشم. من به نمایندگی از جامعه پزشکی اینجا حضور دارم، به همه همکارانم خسته نباشید می گویم و دست تک تک شان را می بوسم.
پرستو آریاملو همین طور ضمن ابراز خوشی از حضور در جمع کادر درمان گفت: از همه همکاران قدردانی می کنم که این عضو حقیر را به نمایندگی از قشر ساعی کادر درمان پذیرفته اند که در این جمع حضور داشته باشیم و می دانم که فشار سختی را در طول این مدت متحمل شده اند. همیشه وقتی صحبت از کادر درمان می شود ذهن ها به سمت پزشکان و پرستاران کشیده می شود ولی باید بگویم که در کنار این عزیزان، کادر خدمات بیمارستان ها، آزمایشگاه، رادیولوژی، تجهیزات پزشکی و همه افراد شاغل در بیمارستان ها و مراکز درمانی بصورت شبانه روزی در طول این مدت فعالیت کردند تا بتوانند به مردم عزیزشان خدمت کنند. اگر امروز خیالی آسوده و بدون اضطراب از ویروس اینجا کنار هم جمع شده ایم ماحصل کوشش های همکارانمان است، دست تک تک شان به ویژه پرستاران عزیز کشورم را می بوسم که فشارهای مضاعفی را متحمل می شوند و بواسطه وظایفشان بیش از بقیه در کنار بیمارنشان حضور دارند.
محمد الهی پور مترون بیمارستان شهدای پاکدشت نیز که در این برنامه به سبب مدیریت اثربخشش در دوران اپیدمی کرونا مورد تقدیر قرار گرفت، اظهار داشت: من در دوران جنگ نیز در بیمارستان فعالیت می کردم. در آن دوران با هر حمله ای که اتفاق می افتاد نهایتاً یک هفته یا دو هفته بیمارستان ها شلوغ بود ولی در دوران کرونا شاهد بودم که همکارانم به سبب پیک های گوناگون ویروس، شش ماه بدون وقفه درحال فعالیت هستند. من از همین جا به همه این عزیزان خسته نباشید می گویم و قدردانشان هستم.
دکتر علیرضا زالی نیز به عنوان فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران آمار بسیار قابل توجهی از معالجه بیماران کووید ۱۹ در تهران اعلام نمود و اظهار داشت: با رشادت ها و کوشش های شبانه روزی همکاران مان از شروع پاندمی کرونا تا به امروز ۲ میلیون و ۹۰۰هزار بیمار سرپایی در مراکز درمانی مورد معالجه قرار گرفته اند، ۷۲۰ هزار بیمار با تشخیص احتمالی و قطعی کووید ۱۹ در مراکز درمانی سرپایی تهران درمان شده اند. لازم است که آماری عجیب و تعجب آور به شما عزیزان در مورد بستری بیماران کرونائی اعلام کنم که این عدد بیش از بستری ۴۹۱ هزار بیمار در استان تهران در بخش کرونا بوده است که به لطف خدا از مجموع بستری ها در استان تهران تا به امروز بیش از 90 درصد بیماران با حال عمومی مناسب مرخص شدند. که حاصل کوشش های بی وقفه کادر بهداشت و درمان است و بسیار غرور آفرین است.
وی همین طور در مورد آمار واکسیناسیون شهروندان تهرانی اظهار داشت: بیش از ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دریافت دز اول و ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر دز دوم و ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار دز سوم واکسن را دریافت کرده اند که این آمار پر افتخار حاصل کوشش های کادر درمان و جامعه پزشکی است که امید است با احقاق حق و جبران مطالباتشان بتوانیم قدردانشان باشیم.
در اختتام بخش دوم برنامه اسماعیل باستانی مجری برنامه از رحیم قلی زاده یکی از اعضای کادر درمان حاضر برروی سن به سبب آمار بالایی که در نمونه گیری و واکسن در دوران کرونا داشته اند قدردانی کرد.
در بخش بعدی برنامه هنرمندانِ در سالن بر روی سن حاضر شدند. الهام پاوه نژاد، الهام کردا، محمدرضا غفاری، محمد بحرانی، صدف اسپهبدی، امین میری، مصطفی مستور و پیمان طالبی در کنار بهروز شعیبی و محمود بابایی قرار گرفتند.
ابتدا محمود بابایی تهیه کننده فیلم «بدون قرار قبلی» در سخنانی کوتاه ضمن ابراز خوشی از حضور در جمع کادر درمان، از زحمات این عزیزان قدردانی و تشکر کرد.
در ادامه الهام پاوه نژاد بیان کرد: از دعوت دوستان دست اندرکارن فیلم «بدون قرار قبلی» برای تماشای این فیلم تشکر می کنم. خوشحالم که امشب در کنار شما عزیزان هستم و فیلم را در وضعیت بهتری می بینم. گرچه شنیده می شود که آمار کرونا رو به افزایش است ولی امیدوار هستم که دیگر به آن روزهای سخت برنگردیم. روزهای که من دکتر زالی عزیز را شناختم، روزهایی بود که متاسفانه فرشته طائرپور نازنین را به خاطر بیماری کرونا از دست داده بودیم و در خدمت ایشان بودیم به خاطر روزهای بحرانی که در پیش داشتیم. در اینجا بد نیست یادی شود از واکسیناسیونی که با تاخیر انجام شد و ما متاسفانه خیلی از عزیزانمان را چه در میان مردم، چه هنرمندان و چه کادر درمان از دست دادیم.
صدف اسپهبدی همین طور اظهار داشت: موجب افتخار من است که در این برنامه در کنار شما عزیزان حضور دارم. اگر در این روزها با خیال آسوده من و عزیزانمان در سلامت هستیم و نفس می کشیم، به خاطر زحمات کادر درمان است و ما قدردان شما هستم.
مصطفی مستور نیز گفت: بسیار خوشحالم که عضوی کوچکی از این جمع هستم، جای خانم پگاه آهنگرانی عزیز هم بسیار خالیست و متاسفم که دوستان دست اندرکار جشنواره فیلم فجر بهر دلیلی بازی خوب ایشان و خانم الهام کردا را نادیده گرفتند.
پیمان طالبی مجری برنامه طبیب نیز افزود: بابت حضورم در این برنامه و دعوت عوامل فیلم «بدون قرار قبلی» بسیار سپاسگزارم. من یک دفعه این فیلم را دیده ام و امشب مقرر است برای بار دوم با افتخار فیلم را بینم و مطمئنم کسانی که تا کنون فیلم را ندیده اند از تماشای آن بسیار لذت خواهند برد.
محمد بحرانی همین طور اظهار داشت: به همه شما عزیزان کادر درمان به خاطر تمام سختی هایی که در ضمن این مدت کشیده اید خسته نباشید می گویم. امشب میخواهم یادی کنم از زنده یاد صادق صفایی نازنین که سال قبل از بین ما رفتند. بازیگر توانمند و فوق العاده ای که استاد خیلی از ما بود و در فیلم ماندگار آژانس شیشه ای با بهروز شعیبی عزیز نیز همبازی بود. روح ایشان و بقیه درگذشتگان شاد باشد.
امین میری اظهار داشت: من به نوبه خودم یک قدردانی ویژه دارم از عزیزان کادر درمانی که سر صحنه پروژه های سینمایی و تلویزیونی حاضر می شدند با وجود تمام اضطراب ها و هراس هایی که از ویروس کرونا وجود داشت، حضور این عزیزان حس آرامش را به گروه ها منتقل می کرد.
بهروز شعیبی اشاره کرد: فیلم «بدون قرار قبلی» برای من لحظات، احساسات و نتایج خوبی در پی داشت. یکی از اتفاقات مهم و باارزش برای من این بود که دوستان هنرمند و بازیگری که در این پروژه نقشی نداشتند به پشتیبانی از این فیلم آمدند و من از این عزیزان بسیار قدردانی می کنم. اتفاق مهم دیگری هم که برای من در پی تولید این پروژه رقم خورد آشنایی و اراداتی است که با دکتر زالی عزیز دارم. در روزهایی اپیدمی کرونا همه ما روزهای محزون و دلهره آوری داشتیم و همیشه دکتر زالی نازنین باوجود تمام سختی ها که به ایشان و کادر درمان وارد بود، با آرامشی دوست داشتنی برای آگاهی بخشی مردم از این ویروس در رسانه ملی حاضر می شدند. همه ما مدیون زحمات ایشان، پزشکانی چون دکتر یارقلی و جلالی فخر، پرستاران و کادر درمان هستیم. خدا قوت و خسته نباشید.
در اختتام برنامه و پیش از شروع نمایش فیلم «بدون قرار قبلی»، نماهنگ این فیلم با صدا و تصویر محمد معتمدی ساخته مجتبی اسماعیل زاده پخش و به کادر درمان تقدیم شد.
منبع:

1401/04/13
10:14:45
5.0 / 5
747
تگهای خبر: بازی , تولید , خدمات , سلامتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید