بازی اندروید

پخش و تحلیل آثار سینمایی همراه با نوجوانان

پخش و تحلیل آثار سینمایی همراه با نوجوانان

بازی اندروید: مجله سینمایی «سینما هویت» به تهیه کنندگی پیمان خزلی از 18 تیر ماه هر روز با پخش یک فیلم سینمایی و تجزیه و تحلیل آن از شبکه امید پخش می شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی برنامه، مجله سینمایی «سینما هویت» که تازه ترین برنامه تلویزیونی شبکه امید است، همزمان با شروع جشنواره تابستانه این شبکه، از شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ هر روز ساعت ۱۷: ۱۵ به مدت ۱۲۰ دقیقه روی آنتن شبکه امید می رود.
«سینما هویت» به تهیه کنندگی پیمان خزلی و با اجرای عرفان بیطرف و فاطمه تقوا، هر روز با پخش یک فیلم سینمایی از سینمای ایران و جهان با حضور تعدادی از کارشناسان و نوجوانان به بررسی آن اثر سینمایی با نگاهی هویت محور می پردازد.
این مجله سینمایی با بهره بردن از توان تحلیل، نقد و بررسی نوجوانان، به دنبال نگاهی دقیق تر به فیلم های روز ایران و جهان است و از آنجائیکه هویت یکی از مهم ترین و اساسی ترین دغدغه های نوجوان امروزی است، «سینما هویت» می خواهد تا سینمای ایران و جهان را با دید هویت نوجوان بررسی کند.
یکی از اولویت های «سینما هویت» همراه کردن تعدادی از نوجوانان با محتوای این برنامه است و سوژه ها و ایده های تولید این برنامه را با مشورت و ناظر به دغدغه های هویتی نوجوانان طرح و بررسی می کند.
«سینما هویت» هر روز شنبه تا جمعه ساعت ۱۷: ۱۵ از تاریخ ۱۸ تیر ۱۴۰۱ همراه با پخش یک فیلم سینمایی و تجزیه و تحلیل آن روی آنتن شبکه امید می رود.
تعدادی از عوامل «سینما هویت» عبارتند از: تهیه کننده پیمان خزلی، سردبیر فرزانه کریمیان، مجری فاطمه تقوا و عرفان بیطرف، نویسندگان هانیه ملک محمدی و فرزانه کریمیان، مسئول فضای مجازی زهرا حبیبی، کارشناسان سعید مولوی، رادمهر نعیمی، شقایق پاسکه، مهدیه احمدی، محمد صادق پورکند و محمدمعین علوی، پژوهشگران: مریم اسدی، فاطمه محجوبی، حسنا براتی، محمد حسین میرزایی، غزل عطاری، زینب، شفیع نادری، حدیثه محمدی، طاها دهقان، زهرا حبیبی و روابط عمومی محمد کفیلی.1401/04/17
15:05:05
5.0 / 5
559
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بازی اندروید